Życie Podkarpackie nr 41/2017 Życie Podkarpackie nr 41/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 291/2017, Środa 18 października 2017 r., Łukasza i Juliana
Opublikowano
Region
Kradzież z pogryzieniem
21 kwietnia w jednym z rzeszowskich sklepów doszło do niecodziennego incydentu. Dwaj młodzi mieszkańcy miasta próbowali ze sklepu wynieść ukradzioną butelkę wódki. Kiedy na ich drodze stanął ochroniarz, młodszy ze sprawców wdał się z nim w szarpaninę, w trakcie której ugryzł go w przedramię. Straszy ze złodziei skopał leżącego mężczyznę.

Pracownik ochrony powiadomił o zdarzeniu policję. W zatrzymaniu policjantom pomógł świadek, który po awanturze w sklepie wsiadł na rower i pojechał za sprawcami, informując, policjantów gdzie oni się znajdują.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn przy ulicy ks. Jałowego. Okazali się nimi  być mieszkańcy Rzeszowa w wieku 23 i 35 lat. Przy starszym mężczyźnie policjanci znaleźli skradzioną butelkę wódki. Obydwaj zatrzymani byli pod wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu. 

Zebrany materiał dowodowy przesłano do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Prokurator przedstawił 23-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej i objął go policyjnym dozorem. Drugi zatrzymany usłyszał zarzut paserstwa.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
czarny 185.25.123.193 26.04.2017

zagrycha musi być ...:)

nr 41/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium