Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 266/2017, Sobota 23 września 2017 r., Tekli i Bogusława
Opublikowano
Przemyśl
Fatalny stan parkingu na Focha
Parking obok przychodni specjalistycznej przy ulicy Focha w Przemyślu od kilku lat jest w fatalnym stanie. Pacjenci lub klienci apteki, parkując swoje samochody, sporo ryzykują. I złoszczą się na szefostwo przychodni, komentując, że wystarczyłoby przywieźć wywrotkę żwiru, wyrównać teren i byłoby po sprawie.
fot. Mariusz Godos
Tak wygląda fragment parkingu obok przychodni.
Znalezienie wolnego miejsca na parkingu obok przychodni przy ul. Focha często graniczy z cudem. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze, mieszczą się tu poradnie i apteka, obie cieszące się dużą popularnością. Często kierowcy parkują „na centymetry”, bo istniejący parking jest w fatalnym stanie. Występują na nim cztery rodzaje nawierzchni: popękany asfalt, zdezelowana kostka brukowa, wyszczerbione i niebezpieczne krawężniki oraz kałuże i błoto po opadach deszczu (...)
fot. Mariusz Godos
Przychodnia specjalistyczna przy ulicy Focha w Przemyślu.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
erm 185.38.225.2 27.04.2017

Ależ to jest teren  przychodni, jest tam prowadzona działalność gospodarcza, zarabiają więc niech zainwestują

user
Grażyna 83.31.98.21 12:04:04 28-04-2017

No właśnie! Niech Urząd Miasta przez swoje służby porządkowe wymusi porządek! W Rzeszowie właśnie tak robią = i mają porządek.

user
dnujcn 193.90.12.86 27.04.2017

To panuf dochtoruf nie stać na wywrotkę żwiru .

user
lol 188.146.9.68 15:49:26 01-05-2017

Skąd ten jad? 

user
Piotr 85.89.174.196 27.04.2017

W Przemyślu wogóle jest jakaś chora sytuacja z umieszczaniem instytucji na zadupiach. Zadupiach gdzie nie ma miejsc parkingowych. UM, ZUS, US, przychodnia na Focha.....

Odnośnie Przychodni "z Fochem" powinni zlikwidować tam cały trawnik, który i tak burakowozy już zdążyły przez zimę rozjeździć. Zrobić najlepiej i TANIEJ koorva mać z asfaltu parking. Tak! Właśnie z asfaltu drodzy czytelnicy bo jest tańszy niż ta gówniana wszechobecna kostka brukowa.

user
erty 31.175.185.12 23:37:05 27-04-2017

Nowy KRUS na Kopernika . 0 miejsc parkingowych .

user
DOC 94.40.33.161 28.04.2017

Chciałbym dodać coś od siebie.

Mianowicie chodzi mi o fakt, że newsy o rozbiórce pomnika UPA zarówno w Życiu jak i na Nowinach24 są podane ale nie można ich komentować. Moje pytanie brzmi: dlaczego?  Czy to tak niewygodne dla regionalnych mediów,że komentowanie spraw ważnych jest zabronione (niemożliwe) ? Apeluję o skończenie z tą poprawnością polityczną. Proszę aby redaktor z Życia używał zwrotu prawdziwego tzn. nie bojowników tylko zbrodniarzy wojennych.

Uważam nie od dziś, że Życie Podkarpackie wraz z ludźmi, którzy ich otaczają lobbują ukraińców, baczyków. Czy tak bardzo ich patronat i pieniążki są Wam droga gazeto potrzebna?

Apeluję o możliwość komentowania wszystkich postów.

Pozdrawiam


user
Piotr 85.89.174.196 08:39:24 28-04-2017

Popieram apel. Ta gówniana poprawność nas Polaków wykończy. A odnośnie pomnika nareszcie go rozje...li.

user
as 91.193.208.124 17:49:09 28-04-2017

Zgadzam sie . Wielokrotnie pisalem-odpowiadalem-  redaktorkom   w ich artykulach o ich stronniczej , wrecz wrogiej postawie wobec legalnie   wybranych wladz Polski.  Mozna sprawdzic . Wrogosc , niechec i tzw. poprawosc  , widoczna jest w ich kazdym artykule

user
red 94.254.147.206 21:53:29 29-04-2017

Odpowiedź jest prosta - liczne komentarze pod tematami polsko-ukraińskimi publikowane są przez bardzo nieliczną grupę osób posługujących się różnymi nickami, ale tym samym IP. Można więc przypuszczać, że nie są "spontaniczne", ale tworzy je grupa opłacanych przez FSB trolli. Jeśli Federalna Służba Bezpieczeństwa Rosji chce przekazać swój punkt widzenia na tematy polsko-ukraińskie, zachęcamy do wykupienia tekstów sponsorowanych (tego wymaga uczciwość wobec czytelników).

user
asdf 185.104.120.2 28.04.2017

Do Przemyśla przyjedzie (30 kwietnia 2017) Jewhen Nyszczuk (Євген Миколайович Нищук) minister kultury Ukrainy. Grał banderowca „Zoriana” w filmie „Żelazna sotnia” (Залізна сотня).


http://isakowicz.pl/w-przemyslu-szykuje-sie-skandal-z-ukrainskim-ministrem/

user
Piotr 85.89.174.196 15:58:17 29-04-2017

Dzięki za info. Jeszcze zdążę do sklepu podjechać i jaja kupić.

user
asdf 163.172.67.180 29.04.2017

Do red .


  A skąd wiesz , że to ne SBU albo WSI a może zdegustowani czytelnicy stronniczością gazety .

user
Lechu 81.161.192.176 30.04.2017

Jaki pan taki kram

Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?