Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 146/2018, Sobota 26 maja 2018 r., Filipa i Pauliny
Opublikowano
Jarosław
Przerwa na krytej pływalni MOSiR
Od czwartku, 6 kwietnia, rozpoczyna się przerwa technologiczna na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Potrwa do 17 kwietnia.

W tym czasie zostaną wykonane niezbędne prace konserwacyjne oraz remontowe.

Pływalnia cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Jarosławia. Od początku roku skorzystało z niej prawie 40 tys. osób. W czasie wakacji ofertę uzupełnia pływalnia sezonowa. 

4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
qwerty 178.183.225.199 05.04.2017

Smiech na sali żeby nie można było zapłacić w tych czasach na tym basenie kartą płatniczą!!! Obsługa nie miła i gburowata, zwłaszcza siwy gruby Pan w okienku kasowym.  A co do przerwy na basenie to jest na okrągło co 20 min na 10min, wyłączają poszczególne dobra użytkowe np. jacuzzi w zamian za masaż wodny (bywalcy wiedzą o co chodzi), a zjeżdżalnie włączają jak się dopiero zbierze grupka dzieci i poproszą ratownika żeby włączył dobro luksusowe, po czym z powrotem zostaje wyłączona a wejście na łańcuch

user
korzystający z pływalni 156.67.113.58 05.04.2017

Obsługa jarosławskiej pływalni jest skandaliczna!!! Jeśli Jarosław promuje się jako kulturalne miasto - to coś tu jest nie tak! Brak kultury osobistej pracowników kasy zraża korzystających z pływalni, zwłaszcza turystów i gości (!), którym często proponuję pływalnię w ich wolnym czasie. Ani "dzień dobry", ani "pocałuj się w d..." . 

To chyba starsze pokolenie powinno być lepiej wychowane....

A z kartą płatniczą to już nie ma co mówić! Jest XXI wiek!

Jeśli kluczami do szafki otwiera się bramkę, to trudno żeby nie móc zapłacić kartą! 

user
stały bywalec 83.31.129.28 06.04.2017

ja mam inne zdanie .Przy pierwszym pobycie  obsłużono mnie uprzejmie i profesjonalnie /właśnie ten siwy starszy pan z okienka/.do dnia dzisiejszego korzystam z usług pływalni i nigdy nie spotkało mnie nieuprzejme traktowanie .Co do płatności kartą to  nie wszędzie jeszcze można nią płacić i jakoś dajemy sobie radę.Ale jak ktoś chce to zawsze znajdzie dziurę w całym

user
koleżanka 79.189.198.202 06.04.2017

Zgadzam się z poprzednikami też uważam, że obsługa jest nie miła- robią łaskę, że kasują. Ostatnio Ten właśnie Pan "rzucił" mi przez okienko resztą z wielką łaską. Co do urządzeń to faktycznie są co chwilkę wyłączane i nie kiedy przez godzinę pobytu trudno skorzystać. Zaznaczam, że na basen chodzę w ramach rehabilitacji. Wiele do życzenia pozostawia temperatura wody w małym basenie dla dzieci. Z moim maluszkiem jeżdżę do Radymna i jest bez porównania..

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium