Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 291/2017, Środa 18 października 2017 r., Łukasza i Juliana
Opublikowano
Przemyśl
Okiem czepialskiego: "Władcy Przemyśla" oszpecają miasto
Nie tak dawno w mieście ujawnili się „Władcy Przemyśla”". Ich działalność polega głównie na oszpecaniu słupów, tablic, czy plansz z planem miasta, przeznaczonych dla turystów. Zupełnie bezmyślnie, gdzie się da, rozlepiają swoje plakaciki, których strzępy na pewno nie przydają blasku miastu. Co z nich za władcy, skoro sami zaśmiecają swoje miasto?
Jeden z wielu przykładów działalności „Władców Przemyśla”.
10 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Przechodzien 31.0.123.53 02.04.2017

Wladcy? Haha dobre

user
Pedancik. 92.40.248.23 02.04.2017

Widać redakcja,, rzycie podkarpackie,, nie ma co robić.  Od tego są ekipy sprzątające, przyjemniaczku od tego posta. 

I niech sprzątają. Tyle w temacie. 

user
Grace 83.31.70.138 18:56:31 02-04-2017

Och, "życie" Ty moje.... weź sobie słownik ortograficzny..... czym prędzej!

user
brodaty 185.18.135.31 02.04.2017

ja zrobie dzwona zajebie w ten słup

user
anty 185.18.135.115 02.04.2017

Dobrze ze politycy nie oszpecają swojego miasta swoimi pyskami na plakatach. I wtedy jest ok, jak wszedzie sa plakaty ktorych pozniej nikt nie sprzata. Jest super jak sie zbliżają wybory i ulotki leża wszędzie!! 
Hipokryci...

user
JuriGagarin 77.151.0.52 02.04.2017

Nie zrywaj bo cie Zlapia w 30 z 5 aut i przekopia, bo szedles mostem na Zasanie :/

Tępe dresy !

user
asdzxc 31.0.41.243 03.04.2017
jeśli. da się bardziej oszpecic te latarnie które pamiętają złote czasy Przemyśla.  a co do redaktora to coś już mu się w głowie chyba miesza
user
WŁADCY PRZEMYŚLA 83.31.118.18 03.04.2017
Dzięki Władcom Przemyśla NASZE MIASTO żyje ! W Przemyślu jest tylko Polonia i każdy o tym wie ! cTSK !!! a redaktor to pewnie tatuś jakiejś sierotki zza miedzy :D TYLKO LONIA !
user
Zas 81.219.96.12 17:32:16 03-04-2017

Żartowniś

user
19ona18 94.254.145.91 11:43:37 05-04-2017

Boze jacy wladcy hahah chyba pajace bez mozgu!! Hahaha

Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium