Życie Podkarpackie nr 33/2017 Życie Podkarpackie nr 33/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 234/2017, Wtorek 22 sierpnia 2017 r., Cezarego i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
Usunięto z Rynku kontrowersyjną wystawę [WIDEO, ZDJĘCIA]
Kilka osób zbulwersowanych prezentowaną na Rynku wystawą zgłosiło wspomniane wydarzenie na policji i – jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, sierż. szt. Marta Fac – obecnie trwają czynności wyjaśniające z art. 51 kodeksu wykroczeń. To jednak nie koniec.
Kadr z nagrania on-line Telewizji Kablowej \"TOYA\"
W niedzielę, w samo południe, kilkanaście osób w różnym wieku zaczęło samoprzylepnymi karteczkami zaklejać co bardziej drastyczne zdjęcia na wystawionych planszach. – Ponieważ nikt nie zareagował na te makabryczne zdjęcia umieszczone w miejscu publicznym (...)
Sonda
Drastyczna wystawa antyaborcyjna została usunięta z Rynku, przeniesiona w mniej eksponowane miejsce. Czy to dobra decyzja?
  • Dobra, teraz ogląda ją, kto chce
  • Niewystarczająca, powinna być przeniesiona do budynku, bo wciąż przypadkowi przechodnie mogą się na nią natknąć
  • Epatujące makabrą wystawy powinny być absolutnie zabronione!
  • Zła decyzja, wszyscy powinni oglądać drastyczną prawdę!

(***)

Dzisiaj, 13 bm., ok. godz. 19, służby miejskie zdemontowały wystawę z płyty Rynku. 

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
27 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
AS 91.193.208.124 13.03.2017

Prawda  zawsze boli . Przecież to starzy ubecy , jak widac na zdjęciu . Córki , stare żony  komuchów, milicjantów,  zdegenerowane  towarzystwo .  Skoro to chamstwo   'ZGŁASZA  NA POLICJE . NO TO ZATRZYMAĆ I OSKARŻYĆ PRZED SĄDEM  TE  ZDEGENEROWANE OSOBY  ZA NISZCZENIE  MIENIA

user
Bastiat 87.206.165.151 19:12:16 13-03-2017
Jakby na Rynku zamontowano wystawę edukacji seksualnej z penisami, pochwami i seksem, też byś jej bronił czy tylko rozwalone zwłoki są dla Ciebie do zaakceptowania w miejscu publicznym?
user
SOAD 94.40.75.201 19:26:30 13-03-2017

Co by nie powiedzieć o tej wystawie, to fakt faktem, że aborcja podobnie jak mięso jest morderstwem !!!

 

YOUTUBE.COM - MASSACRE OF THE UNBORN (MASAKRA NIENARODZONYCH DZIECI)

 

Ps. ekstremalna muzyka dla estremalnych ludzi z radykalnym przekazem

user
Bastiat 87.206.165.151 13.03.2017

Tak działa ruch obywatelski! Brawo :)

user
jaaa 188.146.64.85 13.03.2017

Brawo, brawo, brawo!!!!!

user
SOAD 94.40.75.201 13.03.2017

Edukować ?!? Ale jak ?!? Może tak ?!?

 

YOUTUBE.COM - ARKA NOEGO - JA JESTEM

user
SOAD 94.40.75.201 13.03.2017

A co do tego pana, który zrywał te karteczki, to jak wróci do domu, to może zeżre jakieś zakatowane zwierzę, a z rańca wysra przetrawione jego resztki, karteluszkami wytrze sobie zwieracz i to jest właśnie wielki orędownik i obróńca życia ?!?

 

''Pielęgnowane, utuczone, sprzedane i zabite

Przerobione, przetestowane, zapakowane i kupione

Upieczone, ugotowane, usmażone i zjedzone

Wysrane przez twoją dupę, oto co jest warte życie''

 

WŁOCHATY - PODŁOŚĆ (GŁOS ZWIERZĄT) - YT.COM * TEKSTOWO.PL

user
czerupa 87.206.231.140 13.03.2017

Ależ ten bazarowiec - sprzedawca garów ma parcie na szkło.

Przy niemal każdej okazji jest na zdjęciu zawsze.

user
w 94.40.44.230 13.03.2017

ha ha masz sprany beret, trochę uśmiechu i będzie ci lepiej...

user
kol 31.182.233.204 13.03.2017

Brawo, Przemyśl!

user
Anka 185.18.133.4 13.03.2017

Jednak protesty i głosy niezadowolenia mają sens, a nie wierzyłam, że się uda! W końcu przestrzeń publiczna wróci do wszystkich!

user
nikt 217.252.85.197 20:41:22 13-03-2017

do wszystkich?

user
ja tylko tak sobie 77.253.231.35 07:51:16 14-03-2017

"przestrzeń publiczna wróci do wszystkich"    hmm wydaje mi się że w tym wypadku   jakiejś  części społeczeństwa odebrano przestrzeń publiczną to gdzie tu wolność i demokracja 

user
Kkk 94.254.145.227 14:06:26 14-03-2017
Ludzie pokazujący rozszarpane ciała to zwyrole i psychopaci. Oni to nie wszyscy tylko chorzy ludzie. Przestrzeń publiczna jest dla ogółu nie dla fanatyków i skrajnie myslacych
user
bazarowicz 83.31.125.217 13.03.2017

Oj , oj gdyby Rysio M. Prezes kupców przemyskich był również tak aktywny i zaangażowany na niwie np. dokończenia remontu tego niewyobrażalnie zasyfiałego miejsca zwanego "zielonym rynkiem " byłby bardziej wiarygodny . No cóż widać że zajmowanie się bzdurami jest łatwiejsze od konkretnych działań na rzecz właśnie tych handlarzy zwanych kupcami ,  widać że dobrze sprzedaje mu się garnki w tym siedlisku brudu  i całego tego dziadostwa.

user
Jotes 83.24.173.143 13.03.2017

BRAWO!!! Władza jednak nie może wszystkiego, sprzeciw obywateli może wszystko. Do wykorzystania w przyszłości.


user
as 91.193.208.124 19:10:01 14-03-2017

Władza  nadana na mocy legalnych , wygranych wyborów/ samorządowych , parlamentarnych , prezydenckich/ daje  ogromne uprawnienia i w związku z tym , może ci  nawet  wsadzić policyjną tonfę  w dupsko i wyciągnąć pyskiem . I  i I  , będzie to  legalne , więc nie podskakuj i nie odgrażaj się.

user
mar 31.182.217.210 14.03.2017

Szczególne brawa dla osób, które wymyśliły karteczkowy protest!

user
8976 46.134.90.67 11:48:39 14-03-2017
Sumienia po zamordowanym dziecku przylepianiem karteczek nikt jeszcze nie zagłuszył .
user
P-ślak 156.67.113.2 14.03.2017

No i z czego wy sie ludzie cieszycie?  Niech się każdy z osobna zastanowi, jakby ciebie tak mieli metalowym sprzętem zdusić to co? Każdy ma prawo do życia, bez względu na to czy ktoś ma downa czy ma cokolwiek innego. Bo to jest człowiek, a kto tak nie uważa ten sam nie jest człowiekiem, bo to jest zabójstwo człowieka !!!

https://www.youtube.com/watch?v=7_0qRffW05k

user
gość 83.31.121.38 11:03:29 14-03-2017

Wystawę przeniesiono parę metrów dalej, na boisko Gimnazjum za Ratuszem

user
Kkk 94.254.145.227 14:04:00 14-03-2017

Ale tego nikt nie podważa. Przeraża mnie to jak fanatycy są oderwanie od rzeczywistości i nie łączą faktów które im się przedstawia.  Nikt nie mówi ze aborcja jest dobra. Poprostu przestrzeń publiczna to nie miejsce na prezentowanie zdjec odrabanych głów,  zgwalconych dzieci czy rozszarpanych ciał. Czy mogę się zapytać czy to na prawdę przeciwnikom aborcji sprawia przyjemność oglądanie tych zdjęć ? Tu jest problem wy to lubicie zwyrole

user
98765 46.134.90.67 14.03.2017

Wystawa kontrowersyjna dla morderców nienarodzonych dzieci i przemysłu aborcyjnego bo traci biznes .

user
Adam 95.41.0.255 14.03.2017
Ludzie dlaczego boicie się prawdy , każda   aborcja to morderstwo.
user
Ob 213.25.24.84 14.03.2017
Nie odnoszę się do moralności tej wystawy. Każdy ma prawo do swojego zdania na temat aborcji. Mnie, jako osobie która ma małe dzieci odebrano przez tą wystawę prawo do korzystania z miejsca publicznego, gdyż nie każdy obraz można prezentować dzieciom. Są ograniczenia wiekowe w przekazywaniu pewnej wiedzy czy to dla Naszych Władz nie ma znaczenia? 
user
thendka 46.174.211.30 14.03.2017

Wittner stoi w worku trzyma ukraińskie cukierki. Miłoszewski klei kartki. Komuchy jedne i bolszewickie potomki. 

user
halser 157.25.108.96 15:03:58 14-03-2017

Brakuje Piotrowicza, Jasińskiego,Czabańskiego itd. PISoBOLSZEWIA już tak ma.

Sonda
Czy szczepisz lub w przyszłości planujesz szczepić swoje dziecko?
  • Tak, ale zgadzam się tylko na szczepienia obowiązkowe
  • Tak, obowiązkowe i dodatkowe
  • Jestem przeciw szczepieniu dzieci
nr 33/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium