Życie Podkarpackie nr 50/2017 Życie Podkarpackie nr 50/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 347/2017, Środa 13 grudnia 2017 r., Łucji i Otylii
Opublikowano
Przemyśl
Czy przemyscy radni dołożą się do ogrzania Karmelu?
„Uprzejmie informuję, że w Kancelarii Rady Miejskiej jest prowadzona zbiórka charytatywna na... Wpłaty będą przyjmowane przez pracowników Kancelarii w pokoju nr...” – dość często przemyscy radni dostają na swoje skrzynki e-mailowe tego typu informacje. Chodzi o wparcie przez nich przeróżnych przedsięwzięć, z których finansowaniem organizatorzy mają pewne problemy. Jak reagują?
fot. Mariusz Godos
Ostatnią zbiórką charytatywną dla radnych była ta na ogrzewanie kościoła pw. św. Teresy od Jezusa Karmelitów Bosych w Przemyślu, mieszczącego się przy ul. Karmelickiej 1.

Ostatnią zbiórką charytatywną dla radnych była ta na ogrzewanie kościoła pw. św. Teresy od Jezusa Karmelitów Bosych w Przemyślu, mieszczącego się przy ul. Karmelickiej 1. Niedawno z podobną prośbą zwróciła się do przemyskich radnych Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. Chodzi o wsparcie finansowe Przemyskich Juwenaliów, które w br. odbędą się 20 maja. Jeszcze wcześniej radni dołożyli się do inicjatyw podejmowanych przez Janusza Galiczyńskiego (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
MK 91.193.208.124 13.03.2017

Stronnicza / coraz  bardziej / i podgrzewająca atmosferę redakcjo    ŻP., przestań pod pretekstem informowania   napuszczać / szczuć ludzi , pod pretekstem" informowania   ' i tylko " informowania   '  ,że zorganizowano  dobrowolną zbiórkę pieniędzy na  ogrzewanie kościoła. JEST TO ZAKAMUFLOWANA   ALUZJA , WAS  WROGÓW POLSKI  . KIM  pan BYŁ  paNIE rEDAKTORKU  W CZASACH PRL-U ?  Czy nie  wspłpracownikiem  tamtego systemu? ., Tak jak niektórzy pana koledzy  z partii. A  MOŻE BY TAK WYKUPIĆ TĘ RADAKCJĘ I WAS  NAUCZYĆ PRAWDZIWEGO , RZETELNEGO , CZYLI BEZSTRONNEGO  DZIENNIKARSTWA. A JEŚLI SIĘ  OKAŻE ,ŻE JESTEŚCIE  NIEREFORMOWALNI , NO TO CÓŻ  , NA ZIELONĄ TRAWKĘ  , ALBO NA  SKARGĘ DO TOWARZYSZA  DEGENERATA  W BRUKSELCE NP. TIMMERMANSA. NO , ZOSTAJE JESZCZE WNUCZEK Z WEHRMACHTU  , HER  THUSK  ZE SWOJĄ OPIEKUNKĄ MAKRELĄ

user
Przemyślanin 80.55.78.254 17.03.2017

Jeżeli redaktor faktycznie  współpracował z systemem PRL toż to zaleta ostatnio, bo to znaczy że rozbijał ten system od środka. To powód do dumy chyba, chyba że coś pomyliłem.

Sonda
Co wg Ciebie mogłoby powstać na placu Rotmistrza Pileckiego w Przemyślu (za przystankami na Jagiellońskiej)?
  • galeria handlowa
  • hotel
  • parking
  • centrum sportowo-rekreacyjne
  • myjnia
  • ważny pomnik
  • fontanna multimedialna
  • zielony skwerek jak dotychczas
nr 50/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium