Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Przemyśl
Czy przemyscy radni dołożą się do ogrzania Karmelu?
„Uprzejmie informuję, że w Kancelarii Rady Miejskiej jest prowadzona zbiórka charytatywna na... Wpłaty będą przyjmowane przez pracowników Kancelarii w pokoju nr...” – dość często przemyscy radni dostają na swoje skrzynki e-mailowe tego typu informacje. Chodzi o wparcie przez nich przeróżnych przedsięwzięć, z których finansowaniem organizatorzy mają pewne problemy. Jak reagują?
fot. Mariusz Godos
Ostatnią zbiórką charytatywną dla radnych była ta na ogrzewanie kościoła pw. św. Teresy od Jezusa Karmelitów Bosych w Przemyślu, mieszczącego się przy ul. Karmelickiej 1.

Ostatnią zbiórką charytatywną dla radnych była ta na ogrzewanie kościoła pw. św. Teresy od Jezusa Karmelitów Bosych w Przemyślu, mieszczącego się przy ul. Karmelickiej 1. Niedawno z podobną prośbą zwróciła się do przemyskich radnych Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. Chodzi o wsparcie finansowe Przemyskich Juwenaliów, które w br. odbędą się 20 maja. Jeszcze wcześniej radni dołożyli się do inicjatyw podejmowanych przez Janusza Galiczyńskiego (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
MK 91.193.208.124 13.03.2017

Stronnicza / coraz  bardziej / i podgrzewająca atmosferę redakcjo    ŻP., przestań pod pretekstem informowania   napuszczać / szczuć ludzi , pod pretekstem" informowania   ' i tylko " informowania   '  ,że zorganizowano  dobrowolną zbiórkę pieniędzy na  ogrzewanie kościoła. JEST TO ZAKAMUFLOWANA   ALUZJA , WAS  WROGÓW POLSKI  . KIM  pan BYŁ  paNIE rEDAKTORKU  W CZASACH PRL-U ?  Czy nie  wspłpracownikiem  tamtego systemu? ., Tak jak niektórzy pana koledzy  z partii. A  MOŻE BY TAK WYKUPIĆ TĘ RADAKCJĘ I WAS  NAUCZYĆ PRAWDZIWEGO , RZETELNEGO , CZYLI BEZSTRONNEGO  DZIENNIKARSTWA. A JEŚLI SIĘ  OKAŻE ,ŻE JESTEŚCIE  NIEREFORMOWALNI , NO TO CÓŻ  , NA ZIELONĄ TRAWKĘ  , ALBO NA  SKARGĘ DO TOWARZYSZA  DEGENERATA  W BRUKSELCE NP. TIMMERMANSA. NO , ZOSTAJE JESZCZE WNUCZEK Z WEHRMACHTU  , HER  THUSK  ZE SWOJĄ OPIEKUNKĄ MAKRELĄ

user
Przemyślanin 80.55.78.254 17.03.2017

Jeżeli redaktor faktycznie  współpracował z systemem PRL toż to zaleta ostatnio, bo to znaczy że rozbijał ten system od środka. To powód do dumy chyba, chyba że coś pomyliłem.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium