Życie Podkarpackie nr 46/2017 Życie Podkarpackie nr 46/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 323/2017, Niedziela 19 listopada 2017 r., Elżbiety i Seweryna
Opublikowano
Przemyśl, Żurawica
Krewki pacjent odpowie za napaść na policjanta
Ekipa pogotowia, nie mogąc sobie poradzić z agresywnym pacjentem, poprosiła o asystę policjantów. W wyniku wczorajszej interwencji w Żurawicy ucierpiał jeden z funkcjonariuszy.
fot. archiwum
Załoga pogotowia, przyjechawszy do domu 26-letniego mieszkańca Żurawicy z zamiarem udzielenia pomocy, nie była w stanie poradzić sobie z agresywnym pacjentem.

Z informacji udostępnionych przez przemyską komendę policji wynika, że załoga pogotowia, przyjechawszy do domu 26-letniego mieszkańca Żurawicy z zamiarem udzielenia pomocy, nie była w stanie poradzić sobie z agresywnym pacjentem. Mężczyzna zachowywał się podejrzanie i był nadmiernie pobudzony. O konieczności udzielenia asysty przy agresywnym pacjencie poinformowano przemyską jednostkę policji. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, kilkukrotnie wzywali mężczyznę do odrzucenia młotka, którym wymachiwał w ich kierunku. Ten nie reagował jednak na wezwania i odmawiał współpracy. Ostatecznie 26-latka obezwładniono, ale w trakcie działań zdołał kolejny raz sięgnąć po młotek i uderzył nim funkcjonariusza. Agresywny mężczyzna trafił do aresztu. Jeszcze dziś ma zostać przesłuchany w charakterze podejrzanego. Przedstawiony zostanie mu zarzut czynnej napaści na policjanta, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

 

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
hasler 157.25.108.96 09.03.2017

Przemek Wipler ?

user
Krzysiek 94.254.145.6 10.03.2017

W tym kraju za co kolwiek mozna isc siedziec do 10 lat , za kradzierze, pobicia itp , a w ostatecznosci i tak bedzie zadośćuczynienie i grzywna , no i zawiasy 

Sonda
Czy bierzesz udział w obchodach Święta Niepodległości?
  • Tak, zawsze
  • Tak, czasami
  • Nie, nigdy
nr 46/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium