Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Przemyśl, Przeworsk, Jarosław, Lubaczów, Region
Zostań podkarpackim web.Masterem. Ostatnie dni rejestracji
Do 1 marca 2017 trwa nabór do 2. edycji konkursu dla młodych pasjonatów programowania. Skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Podkarpacia. Jest już 250 śmiałków, dołącz do nich!
fot. archiwum organizatora

Uczniów zgłaszać mogą nauczyciele informatyki poprzez formularz na stronie konkursowej. Tam również znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia. 

Podczas konkurs uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu programowania w HTML, CSS, PHP czy Java Script. Obecnie znajomość języków programowania to poszukiwana kompetencja na rynku pracy – nie tylko w branży IT.

Konkurs „web.Master podkarpacki” składa się z 2 etapów:
I – teoretyczny – zaplanowany jest na 7 marca, przeprowadzony zostanie za pomocą specjalnej platformy e-learningowej przygotowanej przez Ideo Sp. z o.o. – partnera technologicznego wydarzenia.

II – finał – zaplanowany jest na 21 marca, sprawdzać będzie umiejętności praktyczne uczniów. Odbędzie się on w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie.

Finaliści konkursu „web.Master podkarpacki” otrzymają atrakcyjne nagrody, które przydadzą się młodym webmasterom w rozwijaniu ich informatycznych zainteresowań. Nie przegap swojej szansy na zostanie najlepszym młodym web.Masterem w regionie!

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium