Życie Podkarpackie nr 25/2019 Życie Podkarpackie nr 25/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2019, Poniedziałek 24 czerwca 2019 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Przeworsk, Tryńcza
Dowód prawdziwej, wieloletniej miłości
50 lat życia małżeńskiego to wyraz wierności, miłości oraz wzajemnego zrozumienia. Kolejne pary z gminy Tryńcza stanowią piękny wzór dla młodych pokoleń.
fot. UG Tryńcza
W tym roku jubileusz Złotych Godów obchodzili: Weronika i Stanisław Gwoździowie, Stanisława i Bronisław Wasilewscy oraz Zofia i Józef Konieczni.

17 lutego w Zespole Szkół w Tryńczy odbyła się uroczystość Złotych Godów. Jubilaci zostali odznaczeni medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP za zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla swych rodzin, za wychowanie dzieci, za cierpienia, łzy, radości oraz za każdy siwy włos na skroni. Aktu dekoracji dokonał wójt gminy Ryszard Jędruch w towarzystwie zastępcy Zofii Nowak, sekretarz Magdaleny Rachfał oraz zastępcy kierownika USC Ryszarda Matyi. W stronę Złotych Jubilatów popłynęły najlepsze życzenia oraz gratulacje. Po części oficjalnej pary wzięły udział we wspólnym poczęstunku, podczas którego mogły się podzielić swoimi wspomnieniami. Uroczystość uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkól w Tryńczy oraz zespołu instrumentalno- wokalnego H&Z.

W tym roku jubileusz Złotych Godów obchodzili: Weronika i Stanisław Gwoździowie, Stanisława i Bronisław Wasilewscy oraz Zofia i Józef Konieczni.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium