Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl, Dubiecko
Złapał „stopa”, uciekając z miejsca kradzieży. Kierowcą okazał się... policjant
Historie takie jak ta, do której doszło na trasie z Dubiecka do Przemyśla, nie zdarzają się często. Wszystko zaczęło się od kradzieży 2,5 tys. zł. Właśnie tyle zabrał swemu bratu 39-letni mężczyzna, będąc u niego z wizytą.
fot. ze zbiorów własnych
Sprawca kradzieży od razu został rozpoznany i z miejsca odwieziony na komisariat w Dubiecku, gdzie złożył wyjaśnienia i przyznał się do popełnionego czynu.

Wyczekał do momentu, aż ten położy się spać, sięgnął po gotówkę schowaną w kopercie i ulotnił się z mieszkania. Okradziony jednak się przebudził i zaraz po stwierdzeniu kradzieży powiadomił o niej policjantów z komisariatu w Dubiecku. Złodziej wpadł w najgorszy z możliwych sposobów, nieświadomie wsiadając do auta zajmującego się tą sprawą policjanta, który akurat wracał po służbie do domu. Była 4 w nocy, kiedy zatrzymał je na tzw. „stopa”. Niestety od razu został rozpoznany i z miejsca odwieziony na komisariat, gdzie złożył wyjaśnienia i przyznał się do popełnionego czynu. Gotówkę znaleziono przy nim podczas przeszukania. Teraz może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium