Życie Podkarpackie nr 28/2019 Życie Podkarpackie nr 28/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 197/2019, Wtorek 16 lipca 2019 r., Marii i Benedykta
Opublikowano
Przemyśl
Najważniejsza jest atmosfera w gabinecie
Co roku pacjenci z całego Podkarpacia mają możliwość wzięcia udziału w konkursie na lekarza różnych specjalności, cieszących się – ich zdaniem – najwyższym autorytetem. Plebiscyt odbywa się w trzech kategoriach: lekarz pierwszego kontaktu, lekarz specjalista i lekarz dentysta. Niedawno rozstrzygnięta została tegoroczna edycja „Eskulapa”. Wśród wyróżnionych lekarzy znalazła się jedna osoba z naszego regionu.
fot. Mariusz Godos
Lekarz dentysta Aneta Daraż (z prawej) z Gabinetu Stomatologicznego „A-Dent” w Przemyślu zajęła 3. miejsce w plebiscycie „Eskulap” w kategorii „lekarz dentysta”. Obok asystentka Bożena Owsięga-Buczek.

Rozmowa ze zdobywczynią 3. miejsca w kategorii „lekarz dentysta” Anetą Daraż z Gabinetu Stomatologicznego „A-Dent” w Przemyślu.

Kiedy zaczęła się pani przygoda ze stomatologią?
– Od samego początku edukacji wiedziałam, że chcę kształcić się w kierunku medycznym. Nie widziałam się jednak na przykład w roli chirurga. Myślałam o pediatrii, ale w liceum zdecydowałam, że postawię na stomatologię. Studia ukończyłam w Łodzi. Miałam dylemat czy wrócić do domu czy zostać tam. Wróciłam (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
mqhsi 37.248.154.231 19.02.2017

Najlepsza dentystka w Przemyślu!

user
Anka 94.254.144.55 00:30:29 20-02-2017

Najlepiej bierze dopłaty do usług na kasę chorych. Ja z rodziną dopłacam za wizytę za leczenie ząbków jakieś 80 złotych, i mam jasne wypełnienie, a jak chce tylko na kasę to muszę czekać miesiąc.  Najlepiej w soboty wtedy jest szybko, płacimy  dopłaty na NFZ i jest gitara, czyli jak sie płaci to masz szybciej. 

user
Danuta 185.38.225.6 11:51:34 20-02-2017
Do doskonałości to jeszcze dłuuuga droga, nie polecam ze względu na jakość usług oraz jakość stosowanych materiałów.
user
hasler 157.25.108.96 19.02.2017

Patrz, a ja myślałem że najważniejsza jest kasa fiskalna.

user
kingkong 31.182.234.100 19.02.2017

A widzisz, kolego, jak Ci jeszcze do mądrości wiele brakuje...

user
Mietek 94.254.144.55 19.02.2017
Jak to mów na Pacjentów na NFZ " Motłoch dziadowski" na białe wypełnienie ich nie stać. Tylko , że z tego Motłochu to żyjesz , i paznokciami o kontrakt się bijesz!
user
JOLANTA 94.254.144.55 20.02.2017

NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA W TYM GABINECIE! JAK MASZ KASĘ I DOPŁACASZ  DO USŁUG NFZ TO JESTEŚ SUPER PACJENT, A JAK NIE MASZ TO MA CIE W D...PIE I CZEKAJ DNIAMI NA WIZYCIE.  W SOBOTY TO TYLKO PRYWATNIE A I TAK WPISZE NA NA NFZ! ODRADZAM, BRAK WIEDZY, UMIEJĘTNOŚCI I OPRYSKLIWA JAK NIE MASZ KASY.

user
w 94.40.44.230 10:11:57 20-02-2017
nie wiesz że na kasie i dupie cały świat stoi
user
helena10 185.18.133.13 20.02.2017

nie zgodzę się z Wami. Pani Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta a zwłaszcza do dzieci.  Moja starsza córka trafiła do Pani Doktor jak miała 4 lata ( teraz ma 13) i była przyjęta na NFZ z bólem zęba. Przyjęta została od ręki i do tej pory już nie chce słyszeć i innym stomatologu. Chodzę teraz w dwiema córkami  i nie mogą się doczekać kolejnej wizyty. Należy się Pani Anecie ta nagroda za wspaniałe podejście do pacjentów. Pozdrawiam.


user
A 31.0.126.34 20.02.2017

LUDZIE ZAMIAST PISAĆ HEJTY MYJCIE ZĘBY

user
sprawiedliwy Orewl 94.254.144.55 22:49:47 20-02-2017

ooo chyba zabolało... Dopłaty to norma w tym gabinecie.

Nie atmosfera jest najważniejsza tylko KASA w gabinecie, tym gabinecie jest najważniejsza.

Jak masz kasę to masz wizytę od ręki.


user
Aneta Daraż 31.0.126.34 20.02.2017

Bardzo dziękuję moim Pacjentom za to wyróżnienie. Nagroda sprawiła mi ogromną radość

user
Aneta Daraż 31.0.126.34 20.02.2017
A teraz ta mniej przyjemna część. Pani Anno,Danuto,Jolanto ,SprawiedliwyOrewl , o ile to oczywiście istniejące osoby. Bardzo proszę o nie wypisywanie takich pomówień odnośnie dopłat. Nie wiem czy zdają sobie Państwo sprawę,że takie rzeczy mogą być zgłoszone do prokuratury i grożą za to kary z powództwa cywilnego. Nie pozwolę w ten sposób szargać swojego nazwiska
user
noname 31.182.236.159 19:10:21 21-02-2017

te hejty pisane z tego samego IP ;)

specyficzna ,zaburzona składnia zaburzone widzenie rzeczywistosci,zgaduj zgadula kto to taki?

user
Bogaty 195.117.119.100 21.02.2017

Ludzi krew zalewa , że ktoś ma o oni NIE.  Obłuda , fałsz i zakłamanie oraz zazdrość.

Dlatego my mamy i mieć będziemy , to co mamy, a oni niech liczą czy wystarczy do pierwszego.

Szkoda sobie takimi ścierwami głowę zawracać.

Pozdrowienia dla lekarzy!

user
Mecenas 94.254.128.189 21.02.2017

W tych wpisach nie ma nazwy instytucji ani imienia i nazwiska osoby pomawianej. Zgodnie z obowiązującym prawem , hmm dziwnym prawem pod opieką Zbigniewa Ziobry, to jest nic. Nie wiadomo co autor ma na myśli i kogo chce obmówić, pomówić , czy to jest osoba prywatna czy publiczna, czy może jakaś instytucja. A że strefa wolnego internetu jest coraz szersza, dostępne strefy wolnego internetu za pomocą Routera, to szukanie wiatru w polu. Trzeba zlokalizować urządzenie z którego ktoś kogoś pomówił, obraził.

A stosunek Pana Ziobro, Ministra Sprawiedliwości, do lekarzy to wiadomo jaki jest, po śmierci jego ojca.


user
Aneta Daraż 188.146.8.156 22:17:04 21-02-2017

Określenie IP komputera z którego były pisane te wiadomości jest na wniosek policji robiony bardzo szybko. Ok 3 lat temu przerabiałam już temat zresztą nie tylko ja , mam na myśli stomatologów z Przemyślą. Wszystko mamy na piśmie ale niestety sprawa musi wrócić i mieć swój finał bo w przeciwnym razie pomawianie nas i obrażanie na różnych forach internetowych będzie trwało bez końca.

user
Gość 209.249.180.198 02:05:06 25-02-2017