Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 140/2018, Niedziela 20 maja 2018 r., Bernarda i Bazylego
Opublikowano
Przemyśl
Nastał świątecznych atrakcji czas [PROGRAM IMPREZ]
– Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc przygotowaliśmy dla Was mnóstwo świątecznych atrakcji. Zobaczcie co się wydarzy w grudniu w Galerii Sanowa – zaprasza Monika Rokita, marketing manager Galerii Sanowa.

JARMARK ŚWIĄTECZNY

1 - 4 grudnia

Tylko w tych dniach niezwykłe jarmarki. Znajdziecie pyszne tradycyjne wyroby – szynki, kiełbasy, pasztety, chleby na zakwasie, góralskie sery oraz słodkości. Ofertę jarmarków uzupełnia słodkości oraz rękodzieło artystyczne.

MIKOŁAJOWY EKSPRES POLARNY

3 grudnia, godz. 13:00

Dla młodszych i starszych dzieci przygotowano mnóstwo fantastycznych atrakcji, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Główną atrakcją wydarzenia będzie oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który przyjedzie specjalnym mikołajowych ekspresem polarnym. Podczas trwania naszej imprezy wszystkie chętne dzieci będą mogły przejechać się mikołajową kolejką dookoła galerii.

Będą warsztaty dekorowania pierniczków, podczas których dzieci będą tworzyć jedyne w swoim rodzaju słodkie ozdoby, które później będą mogły wziąć ze sobą do domu. A także na warsztaty artystyczne, gdzie będą tworzyć autorskie świąteczne kartki na bazie materiałów z filcu, wstążek, papierów kolorowych i naklejek piankowych oraz ozdoby świąteczne z wykorzystaniem m.in. drewnianych patyczków.

Przygotowana zostanie również specjalna strefa dla najmłodszych, gdzie maluchy będą mogły bezpiecznie się bawić i kolorować świąteczne obrazki. Starsze dzieci zagrają w interaktywne gry zimowe na X-boxie.

Kolejną atrakcją będzie mikołajowe studio fotograficzne, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami będą mogli wykonać wesołe zdjęcie ze świątecznymi rekwizytami. Zdjęcia te będą na miejscu drukowane i wręczane klientom na pamiątkę wizyty w Galerii.

Z myślą o dzieciach przygotowano zimowe przedstawienie teatralne, będą też liczne zabawy i konkursy z upominkami oraz pokazy baniek mydlanych. W tym wesołym dniu nie może zabraknąć malowania buziek i wspólnych zdjęć ze Świętym Mikołajem.

ŚWIĄTECZNY BIEG MIKOŁAJÓW

3 grudnia, godz. 18:30

Nieco starszych przyjaciół Mikołaja galeria zaprasza do wzięcia udziału w Świątecznym Biegu Mikołajów dookoła Galerii Sanowa. Zgłosić do biegu może się każdy. Jedynym warunkiem udziału jest odpowiedni strój, oczywiście mikołajowy. Pierwsze 200 osób, które zapisze się na bieg otrzyma czapkę mikołajową, świąteczną torbę zakupową oraz słodkości. Start biegu o godzinie 18:30 przed wejściem głównym do centrum. Nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestników biegu. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin biegu dostępny jest na stronie organizatora biegu, tj. www.przemyskiklubbiegacza.pl.

ŚWIĄTECZNE PAKOWANIE PREZENTÓW

15 - 24 grudnia

Jeśli macie kłopot z pakowanie prezentów, pomocnicy zrobią to za Was! Każdy kto zrobi zakupy w dniach od 15 do 24 grudnia 2016r. na kwotę min. 50 zł, po okazaniu paragonu hostessie, będzie miał szansę na zapakowanie swoich zakupów w formie prezentu świątecznego.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium