Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 291/2017, Środa 18 października 2017 r., Łukasza i Juliana
Opublikowano
Przemyśl
Tragedia na osiedlu Glazera. Nie żyje 54-latka
Drzwi łazienki były zamknięte, więc kobieta zaalarmowała służby ratunkowe. Niestety, pomimo ponadgodzinnej reanimacji, 54-latka zmarła.
fot. zbiory własne
Drzwi łazienki były zamknięte, więc kobieta zadzwoniła pod numer alarmowy 112. Niestety 54-latki nie udało się uratować.
W minioną sobotę, 7 marca, o g. 16.48 pod numer alarmowy 112 zadzwoniła zdenerwowana kobieta, prosząc o natychmiastową pomoc. Kiedy pojawiła się w mieszkaniu swojej 54-letniej matki, znajdującym się w jednym z bloków przy ulicy Glazera w Przemyślu, okazało się, że ta najprawdopodobniej bierze kąpiel w łazience. Niestety drzwi do pomieszczenia były zamknięte, a matka kobiety, mimo wielokrotnych prób nawiązaniu kontaktu, nie dawała żadnego znaku życia. Po odebraniu zgłoszenia na miejsce wysłano jednostki pogotowia i straży pożarnej. Zanim dotarły na miejsce, sąsiedzi zdążyli już wyważyć drzwi do łazienki.

Kobietę wyciągnięto z wanny i przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. – Resuscytację prowadzono ponad godzinę, ale nie przyniosła efektów. Kobiety nie udało się uratować – poinformował rzecznik prasowy KM PSP w Przemyślu, mł. bryg. Daniel Dryniak.

– Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Strażacy, którzy przyjechali do akcji ratunkowej, zmierzyli stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu, ale urządzenie nie wykazało jego obecności. Na chwilę obecną nie można jednak wykluczyć, że nie było go w łazience wcześniej, zanim służby ratunkowe dotarły na miejsce – dodał mł. bryg. Daniel Dryniak.

 

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
iza 79.139.108.203 09.03.2015

Biedna kobieta

user
KAR 89.230.83.94 22.03.2015

NIECH SPOCZYWA W POKOJU 

Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium