Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Region, Stalowa Wola
Tragiczny finał poszukiwań
Ciało zaginionego 57-letniego mieszkańca Stalowej Woli zostało odnalezione na terenie zbiornika wodnego "Kacze doły". Mężczyzna zaginął kilka dni temu.
fot. Arkadiusz Brodzicki

Mężczyzna 15 listopada wyszedł z domu nie informując rodziny, gdzie się udaje i kiedy wróci. Trwające od momentu zgłoszenia poszukiwania zakończyły się tragicznym odkryciem. 

Wczoraj po południu na brzegu zbiornika wodnego "Kacze doły" znaleziono odzież. Ubrania odnalazł 28-letni członek rodziny poszukiwanego mężczyzny i rozpoznał jako rzeczy zaginionego 57-latka. O znalezisku powiadomił policjantów, a ci strażaków. W wodzie znaleziono zwłoki 57-letniego mężczyzny.

„Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia autopsji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono, że śmierć 57-letniego mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Aktualnie trwa postępowanie mające na celu ustalenie okoliczności, w jakich doszło do śmierci zaginionego” – informuje stalowowolska policja.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
bolo 188.146.87.223 24.11.2016

Policja ma slabe informacje skoro podaje do prasy rze to czlonek rodziny znalazl zwloki i rze rodzina zglosila zaginiencie tyle w tum temacie bo to szkoda sluw

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium