Życie Podkarpackie nr 47/2017 Życie Podkarpackie nr 47/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 327/2017, Czwartek 23 listopada 2017 r., Klemensa i Amelii
Opublikowano
Przeworsk, Maćkówka
Polska Wersja i inni razem dla Mateuszka!
Już w najbliższą sobotę (26 listopada) w Restauracji Terapia w Przeworsku odbędzie się drugi charytatywny koncert dla małego Mateuszka Pieniążka z Maćkówki.
fot. Barbara Chmura
Mateuszek wraz z rodzicami, rodzeństwem i fizjoterapeutą.

„W jedności siła” to tytuł tegorocznego koncertu rapu, na który zostało zaproszonych aż 10 artystów z całej Polski. Podczas muzycznego wydarzenia na scenie zobaczymy: Kajos, YongSoul, Kaczor BRS, Evtis, Kazenito, Bobek BZR, NSH Rzeszów, a także gości specjalnych: zespół Dixon37 oraz Polska Wersja.

Warto wspomnieć, że młodzież samoczynnie zorganizowała się w budowę komitetu społecznego „Ludzie Dobrego Serca” i w przeddzień koncertu w ZSOiZ oraz SP 2 w Przeworsku będą prowadzić kiermasz ciast i ciasteczek, z których zysk również zostanie przekazany dla małego Mateuszka.

Chłopie urodził się w 26 listopada 2014 r. z zespołem Downa oraz wadą wrodzoną serca, ma przy tym wiotkość krtani i mięśni, niedoczynność tarczycy i cierpi na opóźnienie psychoruchowe. Jest pod opieką poradni kardiologicznej, endokrynologicznej, genetycznej i laryngologicznej.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 19. Cena biletów to 20 zł. Podczas koncertu organizatorzy zaplanowali również szereg licytacji i ciekawych atrakcji. 
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Czy wierzysz w uzdrawiającą moc modlitwy?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania
nr 47/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium