Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Przemyśl
W Przemyślu będzie finał WOŚP
Paweł Haliniak został szefem przemyskiego sztabu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To oznacza, że finał tej wspaniałej akcji odbędzie się także w Przemyślu!
fot. Mariusz Godos
Szef sztabu przemyskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Paweł Haliniak.

Przez kilkanaście dni przemyski finał orkiestry wisiał na włosku, bo z powodu zapisów regulaminu Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka z przewodniczenia sztabowi akcji w nadsańskim mieście zrezygnował wieloletni szef, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Stanisław Karszyń. To nie oznaczało jednak, że instytucja przez niego kierowana zupełnie wyłączyła się z przedsięwzięcia. Na naszych łamach S. Karszyń zaapelował do chętnych, aby zgłosili gotowość do objęcia funkcji szefa sztabu, zarejestrowali go w fundacji, a MDK chętnie pomoże, chociażby udostępniając pomieszczenia (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
SOIA 94.40.75.11 19.11.2016

Wspaniała akcja ?!? Dla kogo ?!? Dla koncernów farmaceutycznych i mafii lekarsko - medycznej !!! Ile Wy macie lat i kiedy Wy zmądrzejecie na miłość boską ?!?

 

NA CZYM POLEGA OSZUSTWO OWSIAKA - PRAWDAXLXPL.WORDPRESS.COM

 

YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY

 

PRZERAŻAJĄCA INKWIZYCJA MEDYCZNA - WOLNEMEDIA.NET

user
a 94.40.44.230 08:16:44 20-11-2016

ciebie boli twoje całe życie ale dobrze bo tak ma być, chyba nie zaznałaś nigdy miłości



user
dd 46.134.0.158 10:50:57 20-11-2016

obyś nie musiała korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOSP

user
soia 94.40.75.11 19:33:56 20-11-2016

A jak działa ta mafia w praktyce, to może obczajcie z łaski swojej poniższy filmik:

 

YOUTUBE.COM - DRESIARZE OWSIAKA WYRZUCAJĄ DZIENNIKARZA TV REPUBLIKA Z KONFERENCJI PRASOWEJ!

 

albo:

 

YOUTUBE.COM - OWSIAK TRACI NERWY

user
kingkong 31.183.204.207 19.11.2016

Wypierd...j stąd! Ale już. Nikt o nic ciebie nie pytał, zasrańcu! I jeszcze jedno: nie mieszaj w to miłość boską!!! Ona nie ma tu żadnego znaczenia!

user
Tomek 46.215.144.230 15:15:08 20-11-2016

Co zabolała prawda pierd......ny moherze?????

user
soia 94.40.75.11 17:58:11 20-11-2016

No pełna kultura, jednak prawda zabolała, no i tak trzymać !!!

user
soia 94.40.75.11 19:00:37 20-11-2016

Wiesz co, z tą miłością boską to nawet możesz mieć rację ?!? Tak więc powiem tak; kiedy wy wreszcie zmądrzejecie i spoważniejcie do k...y nędzy. Tylko nie pisz żeby nie mieszać w to k...y i nędzy !!!

user
tadek 77.46.0.181 20.11.2016

czy finał wojewódzki? Pewnie jak co roku tępe klechy będą krytykować konkurencję, bo tak by na tace więcej trafiło na dziwki dla klechó

user
miko 83.24.77.181 13:35:20 20-11-2016

Tadek trafił w sedno sprawy, brawo  Tadek

user
soia 94.40.75.11 19:19:54 20-11-2016
tadek - co racja to racja, ale jaki problem, nie dawać jednym ani drugim.
user
mk 91.193.208.124 23:49:30 20-11-2016

Kto ci każe cokolwiek   , komukolwiek dawać , biedaku?   Przecież nie ma żadnego przymusu  . Więc o co ci chodzi?

user
soia 94.40.75.11 12:26:25 21-11-2016

No mi nie musisz tego tłumaczyć, ale możesz powiedzieć to tym wszystkim biedakom i ignorantom, którzy robią dobrze albo KK czy też panu Jurkowi itp. itd. etc.

user
ciekawski 31.183.208.82 23.11.2016

Czy sprawdzono kim jest ten Szef Sztabu ? jakie ma konto i opinię ?

obawiam się że nikomu nie przyszło nawet to do głowy. Więc -----

user
Marek 83.9.101.73 15:03:55 02-12-2016

Szef sztabu? - człowiek który podaje Przemyślanina do sądu kiedy przez przypadek na Allegro kupił narty dla dziecka za 1 zł. i nie dał sobie wytłumaczyć że cena 179 za kpl. jest atrakcyjna i że sprzedaży pieniądze miały być przeznaczone na zakup większych nart, ale ten chciał to dostać za 1 zł. i wniósł pozew do sądu i ciągał ludzi którzy uczciwie pracują. Są tacy co czynią dobro przez całe życie, ale i tacy co przed wyborami chcą błysnąć i tylko wtedy coś robią, gdzie był przez tyle lat??? pokazał się przed poprzednimi wyborami i jakoś potem już nic nie robił dla społeczeństwa. Czy możemy zaufać takiej osobie???

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium