Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Przemyśl
We wtorki oddziały paszportowe pracują dłużej
Od 15 bm. oddziały paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą prowadziły obsługę klientów we wtorki od godziny 9 do godziny 17.
fot. zbiory własne
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie uruchomił całodobową, automatyczną infolinię paszportową.

Takie ukształtowanie czasu pracy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy klientów ubiegających się o wydanie paszportów. Przesunięcie czasu pracy w jednym z dni tygodnia ma szczególnie pozytywny wymiar dla osób zamieszkałych na terenie naszego województwa w znacznej odległości od siedzib oddziałów paszportów, umożliwiając złożenie wniosku paszportowego i odbiór dokumentu bez konieczności  dwukrotnego zwalniania się z pracy, czy zajęć szkolnych.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie uruchomił całodobową, automatyczną infolinię paszportową. Dzwoniąc pod numer 17 867 17 50 można uzyskać informacje dotyczące m. in.: dokumentów wymaganych do otrzymania paszportu, wysokości opłat paszportowych, postępowania w przypadku utraty ważnego paszportu. Za pośrednictwem infolinii można również połączyć się z pracownikiem Oddziału Paszportów, ale tylko w godzinach pracy Oddziału tj. w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godziny 7.30 do godziny 15.30, a we wtorki od godziny 9 do godziny 17. 

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
anonim 92.40.248.235 19.11.2016

i co z tego, jak pracujący panowie w Przemyślu nie mają za grosz szacunku do klienta ... byłem świadkiem jak jeden z pracujących nie potrafił nic wytłumaczyć na spokojnie tylko o wszystko miał pretensje i rzucal dokumentami osoby która była przez niego obsługiwana...nie chce się pracować to niech się zwolni, a nie w różowym sweterku razem z kolegą myślą że pozjadali wszystkie rozumy..

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium