Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 346/2016, Niedziela 11 grudnia 2016 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Przemyśl
Prof. Chazan przyjmuje w Przemyślu
– Chciałbym, żeby ta placówka była wyróżniającą – mówi prof. Bogdan Chazan. Znany ginekolog będzie przyjmował w nowej poradni prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Wchodzi ona w skład tworzonej Kliniki Zdrowia Rodziny – Caritas Medica.
fot. Paweł Bugira

Na wizytę może się zgłosić każdy, bez względu na status majątkowy, światopogląd czy wyznanie – zapewnia dyrektor przemyskiego Caritasu ks. Artur Janiec. Badania są bezpłatne. – Będzie to placówka katolicka, mająca na celu kompleksową opiekę nad rodziną, małżeństwami z problemami niepłodności i tak dalej – mówi. Zastrzega jednak, że nie będą dokonywane aborcje czy stosowane in vitro (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
30 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
w 193.242.142.140 01.11.2016
Na wizytę może się zgłosić każdy?
Mężczyźni też?


user
jcdabr 46.134.12.203 11:24:47 02-11-2016

Z przyjemnością wystawię mu swoją d... do chrześcijańskiego badania ginekologicznego. Będzie zaszczycona.

user
ba 83.24.209.1 01.11.2016

Broń Boże przed nim kobiety.

user
Uta 185.38.224.210 01.11.2016
O ja cię pierd... mimo wyższego wykształcenia, tylko tyle mi przychodzi do głowy!
user
bla 83.26.252.96 23:44:59 01-11-2016
wyższe kanałowe masz na myśli ? 
user
sa 31.0.123.194 01.11.2016

Uta popieram.... zakonniczki niech bada.....

user
skory 83.26.252.96 23:43:05 01-11-2016
a ty wybieraj bizony bo się zapuściłaś
user
GosiaW 94.254.158.39 01.11.2016

Przyjechał do Przemyśla dręczyć i pastwić się nad kobietami??!!? Spieprzaj dziadu, zrobiłeś tysiące aborcji, nie wybielusz się!!!!

user
Olaa 185.25.123.186 01.11.2016

Nie chcemy tego pana w naszym miescie !!!!

user
Grażyna 83.20.198.208 01.11.2016

Wspaniała wiadomość, zwłaszcza że do warszawskiej Poradni Zdrowego Rodzicielstwa pacjentki z Podkarpacia mają bardzo daleko

user
Legionista 82.132.244.208 01.11.2016

Smutne jest to ze w Przemyslu juz chyba nie ma katoliczek a napewno nie sa nimi kobiety tutaj rzygajace  na dr 

user
antychazan 78.11.196.8 01.11.2016

I teraz pod szyldem Caritasu będzie dokonywał dobrze płatnych skrobanek.  To człowiek kanalia i teraz skrył się pod Caritas. Boże uchowaj kobiety przed takim lekarzem

user
renia 83.24.76.197 11:19:07 03-11-2016

A gonić skrobacza na warszawkę.

user
fram 95.49.128.96 01.11.2016

Hm , przyznał się bez bicia nie do 500 + a niestety do 500 morderstw dzieci poczętych.  Jednak kurzy mu się z nosa , myślę że więcej ale niech to osądzi Najwyższy. Jest taki Piecha  oczywiście z PIS-u (ponoć alkoholik obecnie , rozwód z żoną)  który podwyższył pułap i przyznał się do ok. 1000 morderstw osobiście  uważam tą statystykę  również za zaniżoną ,  oczvwiście nie będzie się tłumaczyć przede mną a przed Absolutem czyli Stwórcą  Wstyd  jedynie że bierze to na siebie  , na klatę Archidiecezja przemyska ,  ale to ich sprawa. Ciekawe kiedy ci dwaj nawróceni (ponoć  dawniej nie wiedzieli że aborcja powoduje śmierć poczętego dziecka) odpokutowali za zbrodnie , bo np. po Chazanie nie widać skruchy , raczej lisi uśmieszek. No cóż można i tak.

user
cyprys 79.185.13.218 02.11.2016

W Tworkach lepiej niech sobie otworzy placowke i tam niech przyjmuje.

user
Asiab 95.49.155.65 02.11.2016

Niech się wynosi z miasta zakłamaniec jeden!!!! Ale czego się można spodziewac innego po mieście będącym bastionem PIS

user
kodi123 89.66.142.156 02.11.2016

Łożesz kurwa, to temu psycholowi nie odebrano prawa wykonywania zawodu ginekologa???

user
Marek 31.183.236.149 02.11.2016

Czy przekazał już wszystko społeczeństwu? To znaczy to, co zgromadził za setki skrobanek. Podobno, przepraszam za wyrażenie, ruszyło go "sumienie". Jeśli nie przekazał, to znaczy, ze jest obrzydliwym konformistą.

user
semm 89.67.18.198 02.11.2016

Nie sie pchasz bałwanie, idź na emeryturę! Nie dość, że olał prawo obowiązujące w Polsce, to jeszcze dalej będzie prowadził swoją zbójecką działalność za pieniądze z naszych podatków!!! Skandal!

user
TOLA 77.254.241.105 02.11.2016

HAHAHAHAHAHA

user
ktosia ! 85.89.174.195 02.11.2016

No w Caritas też potrzebują dohtora do skrobanek  hahahaha !

user
xx 31.183.235.176 02.11.2016

P.Chazan swoje sumienie czyść pan przed Stwórcą a nie przed ludźmi , młode lata i dostatek z aborcji panu minęły ,przyszła starość a  za uczynki i tak trzeba będzie się rozliczyć

user
Pacjentka 37.187.129.166 02.11.2016

Czytając artykuł też odnoszę takie wrażenie, że zmiana poglądów nastąpiła pod wpływem zmian ustrojowych i prawnych w Polsce.


Dwa pytania Pana redaktora pod koniec artykułu wyjaśniają, że nie był Pan profesor taki "szlachetny" w całej swojej karierze zawodowej jak obecnie się Pan przedstawia:


Pan kiedyś również miał inny stosunek do aborcji. Co się stało że się zmienił?

To zachodziło stopniowo. Nie było olśnienia w jednym momencie.

Jest Pan przekonany, że obecna droga jest tą właściwą?
– Oczywiście, że tak.


Zmienił się pracodawca to i poglądy zostały "zmienione". Nie ma w sumie Pan profesor innej możliwości przy obecnej opcji politycznej.  Nadal trzeba być na topie. To nic, że poglądy zmieniamy jak chorągiewka na wietrze.  Żeby wróciły "stare dobre czasy" musiał by Pan wyjechać do Holandii.


Do tej pory myślałam, że lekarz powinien rozpatrywać każdy przypadek indywidualnie.  A nie kierować się jak największym zarobkiem (kiedyś) lub przekonaniami (obecnie). Myliłam się.

Po przeczytaniu artykułu odnoszę wrażenie, że profesor wpadł ze skrajności w skrajność.



user
d 83.31.125.177 02.11.2016

Kto to cuś tutaj przywlekł?

user
pikolo 31.183.230.84 02.11.2016

Czyżby nie nadawał się ze swoimi umiejętnościami w Warszawie?Takiej degradacji nikt by nie wytrzymał,chyba tylko nawiedzony.Będą jaja,jak Przemyślanki go oleją,ale może znajdą się też nawiedzone.

user
irena 46.186.74.45 02.11.2016

Nawet za darmo do tego lekarza bym nie poszła. 

user
Meg 142.54.98.106 02.11.2016

WTF !!!

user
finai 195.117.172.100 05.11.2016

Fajans jeden i co jeszcze? Moja noga w Przemyślu więcej nie postanie 

user
arturro 77.254.240.47 05.11.2016

Nasi politycy największą troską otaczają dzieci jeszcze nie narodzone, bo te które już są, to raczej mają pod górkę. Pan Profesor też jakby wpisuje się w tę manierę.

user
12@34 91.193.208.124 05.11.2016

Ale zalew wcieklizny. Chyba skorupa ziemska   pękła po trzęsieniu ziemi we Włoszech i   wydostało się wiele diablic   i innych sił nieczystych

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium