Życie Podkarpackie nr 21/2017 Życie Podkarpackie nr 21/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2017, Sobota 27 maja 2017 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Region, Rzeszów
Znajdź pracę lub praktyki marzeń
Szukasz zatrudnienia, ale nie wiesz jak dotrzeć do najlepszych pracodawców? Przyjdź na Absolvent Talent Days – największe wydarzenie poświęcone karierze studentów i absolwentów w Polsce. Poznaj oferty 60 firm i weź udział w bezpłatnych szkoleniach career building już 27 października na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę, znaleźć lub zmienić pracę lub praktyki, odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące rekrutacji - nie ma lepszego miejsca, które spełni twoje wszystkie oczekiwania. Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże wartościowe kontakty zawodowe oraz weźmie udział w debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji. Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl.

 – Tworzymy uniwersalną przestrzeń komunikacji pomiędzy młodymi kandydatami do pracy a pracodawcami. Tu, w oderwaniu od stresujących sal rekrutacyjnych, w dobrej atmosferze, przy kawie i w prestiżowych lokalizacjach, obie grupy mogą porozmawiać o swoich potrzebach i nawiązać wartościowe kontakty zawodowe –mówi Katarzyna Godlewska, współzałożycielka Grupy Absolvent.pl, organizatora Absolvent Talent Days.  
 

5 dotychczas zrealizowanych edycji, 8 miast, ponad 35 tysięcy uczestników i 550 firm obecnych na Absolvent Talent Days najlepiej potwierdzają, że organizatorzy świetnie realizują swoje założenia. Dbają też o to, aby z każdym sezonem wydarzenie stawało się coraz bardziej atrakcyjne i przynosiło jak najwięcej korzyści - zarówno młodym uczestnikom, jak i pracodawcom.

Poznaj przyszłego pracodawcę

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń. To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od niemal 60 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Znajdź pomysł na siebie z Łukaszem Jakóbiakiem i KatOsu

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak - obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce. Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Z kolei KatOsu - wizażystka i vlogerka, opowie o tym, jak znalazła pomysł na siebie bez wychodzenia z domu.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.
Bilety do pobrania na: www.talentdays.pl

Sonda
Kiedy musisz skorzystać z pomocy lekarza specjalisty, to...
  • Decyduję się na NFZ, czekam w kolejce
  • Nie czekam, idę do lekarza prywatnie
  • To zależy. Raz NFZ, raz prywatnie
nr 21/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium