Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Opublikowano
Przemyśl
Czarny protest. Miasto nie udostępniło sieci energetycznej [WIDEO]
Oprócz kobiet w proteście wzięli udział także mężczyźni oraz przedstawiciele KOD-u i partii politycznych: Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Razem. Organizatorzy zarzucili prezydentowi miasta, że nie umożliwił im podłączenia nagłośnienia do miejskiej sieci energetycznej. – Wniosek wpłynął w ostatniej chwili – odpowiada urząd miejski.
fot. Paweł Bugira
Protest zgromadził ok. 100 osób.
– Kilka dni przed imprezą poinformowaliśmy telefonicznie przedstawiciela organizatorów, że w tej sprawie powinni złożyć formalny wniosek do Wydziału Gospodarki Komunalnej, który może udostępnić źródło prądu poza terenem budynku. Niestety (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
11 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
emilll 178.43.96.50 25.10.2016

aż 100 osób ???? kurcze faktycznie musi się straszna krzywda dziać tym biednym paniom w naszym państwie :-) 

user
Człowiek z krwi i kości 94.40.33.221 20:00:33 25-10-2016

Na szczęście nie wszystkie kobiety idą za "czarną masą". Używają  własnego mózgu, a nie tylko sugerują się telewizyjną sieczką. Chyba jeszcze nie taki nasz Przemyśl, jak o nim źle gdaczą, hm?

user
Zbyszek 159.205.17.74 25.10.2016

Brawo Przemyśl. Wiem, że to dopiero początek, ale trzeba pokazywać jak haniebne i durne są rządy spółdzielców. Wierze, że przyjdzie taki czas kiedy Jarkacz poniesie zasłużoną karę za wszystko złe co wyrządził Polsce. Brawo Kobiety!!!!!!

user
Zbyszek 159.205.17.74 21:02:10 25-10-2016
Miało być pisdzielców, a nie spółdzielców.
user
maja 80.55.112.138 26.10.2016

Żal mi tych kobiet!!!!!!!!!Wstyd dla naszego miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user
Twój wybór 80.55.112.138 26.10.2016
Katolik nie może chodzić do kościoła, chrzcić swoje dziecko, żądać księdza na swoim pogrzebie a jednocześnie być zwolennikiem aborcji. Człowiek nie może "dwom panom służyć" Więc czas wybrać BÓG albo diabeł. Myślę, ze ci ludzie sami się pogubili i tak naprawdę nie wiedzą przeciwko komu i czemu protestują. A szatan zaciera ręce ......................a Pan Bóg się smuci.

user
czytelnik 83.31.97.48 11:56:43 26-10-2016

A może by tak, zamiast komentarzy -  udać się na pielgrzymkę np. do Kalwarii Pacławskiej, Lichenia albo innego sanktuarium i pomodlić się za tych bezbożnych grzeszników (grzesznice).?

user
o.tadeusz 185.25.123.151 26.10.2016

Słusznie magistrat nie udostępnił prądu. Prąd tylko dla manifestujących w Przemyślu banderowców, "bo sa u siebie".

user
czterdziestka 31.183.212.65 26.10.2016

a kto usuwa komentarze? gdzie wolność słowa? trzeba iść protestować. A wracając do protestu to po przeglądnięciu zdjęć myślę że to protest przeciwko eutanazji. Jeśli tak to dołączę następnym razem..

user
Anna 31.183.226.19 26.10.2016

Dlaczego miasto nie udostępniło sieci energetycznej? Bo nasi włodarze boją się Kościoła.

user
Prawilny 155.133.92.50 27.10.2016

Patrząc na większość z tych "protestujących" (w cudzysłowiu bo nie wiadomo przeciwko czemu tak naprawdę protestują) to powinna się zająć prawem do eutanazji.

A pan rząsa ignorant mów, że zawsze walczył o wolności obywatelskie - to niech wróci parę lat wstecz i zobaczy jak sam ze swoją partią POpaprańców zakazywali nawet takich rzeczy jak swobodnej gry w pokera. 

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę