Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 346/2016, Niedziela 11 grudnia 2016 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Przemyśl
Super Sprint Kazanów 2016 już w niedzielę!
Mimo małych zawirowań, ku uciesze fanów motoryzacji tegoroczna impreza dojdzie do skutku. Przeprowadzona zostanie w ciągu jednego dnia, 30 bm.

Program Super Sprint Kazanów 2016

− Przyjmowanie zgłoszeń:  20 – 30.10.2016 godz. 9:20
− Odbiór administracyjny 30.10.2016 godz. 8:00 – 10:20
− Badanie kontrolne BK 1 30.10.2016 godz. 8:00 – 10:30
− Pierwsze posiedzenie ZSS 30.10.2016 godz. 10:35
− Odprawa uczestników 30.10.2016 godz. 10:50
− Start 30.10.2016 godz. 11:10
− Meta 30.10.2016 godz. 16:00
− Rozdanie nagród 30.10.2016 godz. 17:00

Biuro w dniu zawodów znajdować się będzie na ul. Opalińskiego w okolicach startu. 

Dwa pierwsze przejazdy trasy będą miały charakter zapoznawczy. Trzy ostanie będą liczone do wyniku zawodnika. 
Nawierzchnia trasy i prób: asfalt. Długość próby: 1,4 km.

Wysokość wpisowego dla załogi zrzeszonej (kierowca lub pilot) w ASK Przemyśl WYNOSI 100 zł. Dla pozostałych załóg 150 zł. Liczba uczestników 50 załóg.
Zgłoszenia można wysyłać na adres ask.przemysl@gmail.com. Więcej informacju TUTAJ
9 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
nie 46.186.15.180 25.10.2016

niedziela,duże osiedle-nie ma innego miejsca!!p.Kamiński co pan na to?aha to nie pana elektorat

user
lll 91.240.223.198 26.10.2016

ludzie jesteście zjebani jak wam się nie podoba pozamykać okna i siedzieć w domu 

user
nie 31.183.211.45 15:54:07 29-10-2016

troszke kultury,weż sobie rajd pod swoje okna i nie mów NAM co mamy robić!

user
zzz 91.240.223.198 26.10.2016
same stare mohery rydzykowe !!!!
user
nie 31.183.211.45 15:55:03 29-10-2016
zmieniasz nicki ale IP zostaje-żalosny jesteś
user
B 85.89.174.188 26.10.2016

He pisowska klecha przegrala z parafianami hahahaha i tak trzymac 

user
Pawel 31.0.42.198 29.10.2016

Przemysl .... w tym mieście nie można zrobić czegoś fajnego bo zawsze znajdzie się kilka moherów którym coś nie pasuje. .. 

user
nie 31.183.213.27 17:34:38 30-10-2016

mozna robić i trzeba,ale czy niedziela rano w srodku duzego osiedla to dobre miejsce?

user
mieszkaniec Przemyśla 185.18.135.8 31.10.2016

TAK BARDZO DOBRE MIEJSCE

I dziękuję wszystkim od których decyzji  ta impreza mogła się odbyć.

W naszym mieście wiecznie się każdy tylko skarży ze nic nie robią , że nie da sie . Tak nie da się jeżeli takich "NIE " będzie więcej.

A wiesz co "NIE" na przyszły rok zaproszę osobiście pana Kamińskiego żeby nagrody wręczał i jak ci będzie wtedy.
Dzięki takim ludziom jak organizatorzy coś się w tym zestarczałym grajdole dzieje.

Jestem pewien że stałeś "NIE" wśród setek ludzi które te zawody oglądały i teraz płaczesz cichutko że szkoda ze się już skończyło.

i na zakończenie

- jest niedziela

- komuś się chce organizować

- coś innego w jedną jedyną niedzielę roku

- kilka godzin niesamowitej frajdy dla wszystkich nie tylko dla młodych

- uśmiechnięte i zainteresowane kobiety nawet te po czterdziestce


CZY JEST SZANSA ZE KIEDYŚ OBUDZĘ SIĘ W PIĘKNĄ PAŹDZIERNIKOWĄ NIEDZIELĘ I Z PRZYJEMNOŚCIĄ WSIĄDĘ DO SAMOCHODU POJADĘ NA KAZANÓW I ZNOWU POOBSERWUJĘ ZMAGANIA KIEROWCÓW???


TAK JEST pod warunkiem ze tak jak w biblii wymrze kilka pokoleń i do ziemi obiecanej wejdą ci którzy nie pamiętają żałosnych "NIE" na osiedlu KAZANÓW


pozdrawiam serdecznie mieszkaniec Przemyśla i chcę podkreślić mieszkaniec Przemyśla już w wieku leciwym nie małolat.


nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium