Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Przemyśl
Kolejny czarny protest w Przemyślu [WIDEO]
W poniedziałek (24 października) w Przemyślu po raz drugi odbył się czarny protest. Na płycie przemyskiego Rynku zgromadziło się około 100 osób, wśród nich również przedstawiciele partii politycznych: Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Razem.
25 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
czerupa 87.206.231.140 24.10.2016

Czy szły w tym proteście jakieś prokuratorki, policjantki, sędzie, urzędniczki, zakonnice itp?
Żadna z nich nigdy nie usuwała???
Hipokryzja, strach czy tchórzostwo?

user
bucku 77.253.231.35 08:54:06 25-10-2016

Dlaczego szły w tym proteście  twoja matka, żona,  siostra?

Żadna z nich nigdy nie usuwała???
Hipokryzja, strach czy tchórzostwo?

user
czerupa 87.206.231.140 11:49:10 25-10-2016

No właśnie szły bo usuwały.

Gdzie tu cepie hipokryzję widzisz albo tchórzostwo?

user
bucek zawsze będzie bucem 77.253.231.35 12:02:56 25-10-2016
nie dopisałem "nie" - moja wina - ale ty powinieneś się cieszyć że ciebie mamusia nie usunęła.
user
Legionista 80.42.34.110 24.10.2016

Przemyskie diably! Lol

user
czerupa 87.206.231.140 22:45:09 24-10-2016

Co to jest ten diabeł i gdzie ty ich widzisz w Przemyślu?

To może do TV Fruwam trzeba zgłosić taką sensację?

user
klient 83.9.105.197 25.10.2016

Zawsze k...y chodziły na kolorowo ateraz na czarno! co za czasy, co za obyczaje.

user
Andrzej 83.31.34.7 21:34:57 25-10-2016
jak myslisz (jesli myslisz ) ile czasu zajmie Policji ustalenie twojego adresu i wyslanie ci wezwania na przesluchanie ?
user
przemyski obserwator 83.31.35.168 25.10.2016

Hm co tu dodać , widzę że najpiękniejszą kobietą jest poseł PO Marek Rząsa , który w swojej naiwności chciał uskubać kilka punktów dla Platformy . Można i  tak,   nie znam tych w większości młodych""protestantek" lub ateistek , ale w Przemyślu cud  , od dzisiaj wierzę w cuda. Otóż nagle cudownie ozdrowiała G.  Stojak , była konserwator i to wojewódzka zabytków . Gdy miano jej  podziękować  jej za pracę i wysiłek nagle wypisała się z PO udając bezpartyjną  , również  odeszła z klubu radnych tej partyjki , potem zachorowała , również nie brała udział u  w sesjach rady i nagle uzdrowiała gdyż

pięknie prezentuje się na tej komicznej  pseudo demonstracji. Czyżby córa marnotrawna wróciła na łono platformy?

user
zzz 94.10.248.73 16:13:05 25-10-2016

Niechlepiej zrobia manife pod Urzedem Miasta pod chaslem; chcemy godnej pracy i placy!!!!!

user
p.s 199.126.23.79 25.10.2016

To prawda ze mamy wybor-albo wybieramy zycie wieczne albo wieczne potepienie

Mamy rok milosierdzia w ktorym Bog wyciaga do kazdego z nas swoja reke a wybor jest nasz !Jeszcze jest czas .

Z Panem Bogiem !!!

user
ktosia ! 85.89.174.195 08:58:45 25-10-2016

A kto ten rok miłosierdzia wymyslił ? Chyba nie sam bóg, bo nie zlazł z nieba i nie powiedział: w tym roku jest rok miłosierdzia, módlcie się :)
Bzdura jak czapka a łowiecki zapieprzają do kościółka i walą na tacę :) A sukienkowi zacierają tylko spocone rączki i wołają mało, mało. mało ;) 

user
czerupa 87.206.231.140 11:51:02 25-10-2016
Nie wciskaj ludziom ciemnoty.
Ja tam wolę z Panem Tadeuszem tzn. z ojcem.
user
gosik 31.175.247.251 25.10.2016

Teraz k...w widzicie na kogo głosowaliście!!! Pis-owski Przemyśl

user
iiiiiiiii 77.253.231.35 25.10.2016

jak czarny protest to powinny protestować w nocy przy wyłączonych latarniach

user
Bolt 83.31.121.33 25.10.2016

Poziom wypowiedzi adekwatny do poziomu mułu w Sanie. Nienawiść ma się dobrze. Jak w piosence: siódme niebo nienawiści... I co się dziwić tym którzy stąd wyjeżdżają.

user
głos dziecka nienarodzonego 94.197.121.75 25.10.2016

Tak patrzę na mordy w tym proteście ... one nie są przejebane... one są przyjebane . Tak myślę co trzeba mieć w głowie żeby iść na ulicę i pierdolić takie farmazony i... wiem trzeba utrzymywać się z zasiłku  UP bo przecież normalni ludzie o tej porze byli w pracy. A co do P. Rząsy ... ratując po tonie w gównie razem z nimi nawet tak daleko od stolicy.   

user
czerupa 87.206.231.140 11:54:57 25-10-2016
Nie chowaj się za dzieckiem nienarodzonym (czyli mieszaniną spermy i czegoś tam) - miej odwagę zarejestrować się to pogadamy.
Tyle, że najpierw musisz nadrobić braki w wiedzy ogólnej i samej kulturze osobistej.
user
Andrzej 83.31.34.7 21:32:37 25-10-2016

normalni ludzie  wyszli z pracy 2 godz wczesniej ,a ty wkrotce znajdziesz czas ,aby porozmawiac z prokuratorem ...no chyba ,ze pracujesz to moze pozwoli ci na spotkanie po godz twej pracy

user
zaciekawiony 176.221.123.233 25.10.2016

Rozumiem, że protestują młode kobiety.  Ale te 'starsze Panie'  ?

user
Max 94.254.144.124 25.10.2016

Gdyby te postulaty kodowcow lewackich organizacji(teraz pod pseudonimem czarnego protestu)były w Polsce dopuszczone to zapewne wiele z tych osób protestujących nie było by wśród nas...taki paradoksik

user
mama 31.183.212.65 25.10.2016

Nie ma nic gorszego jak wykorzystywanie tak delikatnych i ważnych tematów do rozgrywek politycznych. Jakoś nie pamiętam, żeby za rządów PO w Polsce ktoś troszczył się o kobiety ciężarne na oddziałach ginekologicznych czy dbał o edukację seksualną młodzieży w szkołach. Wtedy nie było pieniędzy i czasu na takie tematy. Wszyscy zajmowali się reprywatyzacją, okradaniem majątku państwowego i innymi czarnymi sprawkami. A marsze były kolorowe, promocja i lansowanie homoseksualistów, ośmieszanie wartości rodzinnych i tradycji...

user
Optymista 81.219.96.4 12:48:54 26-10-2016

Nic dodać nic ująć, cała prawda

user
Trrogs 46.76.194.177 26.10.2016

Po przegranych wyborach PiS ogłasza, ze zostały sfałszowane, prywatna armia mac. organizuje na wschodnich województwach nowe państwo polskie do którego uciekają kacykowie pisowscy. Nowemu państewku pomocy udziela bratnia Rosja walcząca o demokracje i wyzwolenie. Potem wkracza NKWD i wywozi PiS na Kołymę. Rewolucja zawsze pożera swoje dzieci.

user
abbadon 178.43.90.143 26.10.2016

"...żeby kobieta miała prawo wyboru..." Przecież kobiety mają wybór. Mogą się "pukać" albo nie, mogą używać środków antykoncepcyjnych albo nie, więc o czym pan mówi panie (p)ośle? Swoją drogą zastanawiam się co robiła tam "młodzieżówka" KOD  w wieku 60+?

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium