Życie Podkarpackie nr 46/2017 Życie Podkarpackie nr 46/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 325/2017, Wtorek 21 listopada 2017 r., Janusza i Konrada
Opublikowano
Lubaczów
Frajda dla najmłodszych lubaczowian
W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie 7 listopada br. Teatr Niewielki z Biura Promocji Kultury w Krakowie zaprezentuje spektakl ekologiczny „Szukając zielonej planety” w reżyserii Aleksandry Kowalczyk. Aktorzy wystąpią dwukrotnie, o godzinie 10 i 12.
fot. UM Lubaczów
Oficjalny plakat imprezy.

Głównymi odbiorcami przedstawienia będą dzieci w wieku od 5 do 10 lat. W podróż do przyszłości zaproszą najmłodszych: Magdalena Chalewicz, Michalina Kowalczyk i Zbigniew Franczyk. Aktorzy wezmą dzieci na pokład statku kosmicznego, który wyruszy w poszukiwanie nowych planet do zamieszkania. – To będzie niezwykły, pełen humoru, muzyki, efektów specjalnych interaktywny spektakl. Służyć ma głównie kształtowaniu wśród dzieci postaw świadomej współodpowiedzialności za środowisko naturalne oraz popularyzacji właściwych zachowań, czyli: konieczności ograniczania wytwarzanych odpadów, potrzeby ich segregacji i recyklingu. Występ ukaże także skutki spalania śmieci w piecach, wpływu na środowisko i ludzi. Przestrzeże przed wykorzystywaniem niebezpiecznych dla środowiska substancji i materiałów, a także przypomni, jak ważne dla przyszłości jest dbanie o środowisko naturalne – powiedziała Iwona Hojdak z lubaczowskiego urzędu miasta. Zapraszamy!

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
MK 83.3.84.242 24.10.2016

to nie jest oficjalny plakat a jedynie baner z części plakatu ;)

user
Kamil 83.3.84.242 24.10.2016

Nie ma się co czepiać. W końcu w całej akcji nie najwazniejszy jest plakat, a edukacja poprzez zabawę naszych pociech. Nie bądźmy małostkowi.

nr 46/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium