Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Przemyśl
Jutro przy Galerii Sanowa zagrają BOYSi. Zmiana organizacji ruchu
Już w najbliższą niedzielę, 23 października, Galeria Sanowa świętować będzie swoje 6. urodziny. W związku z organizowaną z tej okazji imprezą od godziny 12 planowana jest zmiana organizacji ruchu.
Z okazji urodzin przygotowano dla klientów szereg atrakcji. Jutro wielki finał loterii z fantastycznymi nagrodami do wygrania. Główną nagrodą jest rodzinny samochód osobowy renault fluence, będą też telewizory, kina domowe i kamery Go Pro. Dla wielbicieli disco polo nie lada gratką będzie koncert zespołu Boys.

Atrakcje zaplanowane z okazji „Filmowych 6. urodzin Galerii Sanowa”, lokalizacja sceby przy gmachu, wymuszą zamknięcie odcinka ulicy Sanowej, od skrzyżowania z Rondem Ofiar Wołynia do wjazdu na teren garażu podziemnego galerii przy ulicy Sanowej. Korzystający z komunikacji miejskiej muszą pamiętać, że przystanek autobusowy znajdujący przy galerii zostanie przeniesiony na ul. Kopernika i będzie tego dnia funkcjonował jako przystanek na żądanie. Organizatorzy wydarzenia serdecznie przepraszają za utrudnienia.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium