Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Opublikowano
Przemyśl
Audi uderzyło w ogrodzenie "ekonomika" [ZDJĘCIA INTERNAUTY]
W nocy z 14 na 15 bm., koło północy, na ulicy Dworskiego w Przemyślu kierujący stracił panowanie nad samochodem, audi na łuku wypadło z drogi, uderzyło w barierki, a potem w ogrodzenie. W zdarzeniu ucierpieli 20-letni kierujący pojazdem (który prowadził mimo braku uprawnień) i pasażerka. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Trwa wyjaśniania okoliczności zdarzenia.
fot. wysłane przez Internautę
fot. wysłane przez Internautę
26 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
umum 31.183.249.22 15.10.2016

Mama sie wkurxx za rozbicie auta tej dziewczyny :D

user
umum 31.128.8.248 15.10.2016

Jak się nie ma uprawnień i nie potrafi się jeździć to się w domu siedzi 

user
małpa 90.209.170.100 22:49:43 15-10-2016

w domu to ty siedz nie wiesz jak bylo to nie zabieraj glosu dziecinko 

user
Faza 31.128.12.63 15.10.2016
Ale zaruchal :) - potwierdzone info
user
bmw m4 31.183.215.164 16:40:43 15-10-2016

Fajna chociaż ?????

user
audi A69 31.183.236.205 22:40:09 15-10-2016

To pewnie kara z nieba za seks w prezerwatywie

user
jebak 90.209.170.100 22:51:53 15-10-2016
ruchał twoja stara nie masz informacji to nie pierdol wy tylko sensacje robicie lepiej sie w szkole ucz a nie pierodlisz  trzy po trzy 
user
kakao 94.254.154.24 15.10.2016

w tym aucie ją ruchal ?

user
Twój Stary 94.254.146.218 19:16:26 15-10-2016

Cwele jebane ruchajcie sie wzajemnie w dupe .

user
QWERTY 95.49.231.209 09:56:53 17-10-2016
DOBRZE JEST ŚMIAĆ SIĘ Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA ZOBACZYMY JAK WAS COŚ TAKIEGO SPOTKA CZY SIĘ BĘDZIECIE ŚMIAĆ I NABIJAĆ !
user
yhy 31.183.247.155 15.10.2016

A takie było ładne , szkoda (ogrodzenia)


user
Mateusz 81.161.203.103 15.10.2016

Panie Dyrektorze proszę się nie martwić ogrodzenie się pomaluję. Pozdrawiamy Hendzel, Pędzel i Szpachelka :)

user
:) 81.161.203.103 20:54:44 15-10-2016

wariat

user
Qwerty 37.47.98.83 15.10.2016

Ciekaw jestem czy ten szlachetny internauta co robil zdjecia udzielil pierwszej pomocy poszkodowanym w wpadku i czy wie ze za nie udzielenie pomocu grozi wiezienie

user
xXx 195.117.119.106 09:20:49 16-10-2016

jak widzisz inbecylu zdjecia sa juz robione podczas akcji ratowniczej strażaków.  Żal mi taki pierdolących ludzi jak ty!!

user
Audi aa 94.254.147.58 16.10.2016

Ludzie nie wiecie jak było to po chuj się wypowiadać ! Siejecie tylko zamet i glupia propagandę ... ważne ze żyją ! Ten gość co w nich wjechał powinien pójść siedzieć bo uciekł z miejsca wypadku ... a wy osądzacie tego co prowadził ? Zastanówcie siw lepiej bo możecie komuś zrobić krzywdę nie wiedząc jak naprawdę było . Jesteście skończonym debilami.  Dziękuję i nie pozdrawiam 


user
szofer 31.183.255.239 09:43:15 16-10-2016

Kto i gdzie niby wjechał? Na zdjęciach nie widać nigdzie uszkodzeń, ani z tyłu bądź z boku pojazdu.
Może również ten samochód widmo spowodował że kierowca jechał bez prawka ? Sorry, ale nie kupuję tego.
Za chwilę usłyszymy tłumaczenie, że UFO uderzyło w audi dodając mu jednocześnie prędkości ponad przepisowej.
Miejmy nadzieję, że sprawę wyjaśni monitoring i piraci drogowi zostaną należycie ukarani. STOP BANDYTOM DROGOWYM

user
blink 185.25.123.168 10:32:01 16-10-2016

hahaha moze ze Smolki wyjechał ? :D

user
Andrzej 37.47.80.157 09:46:28 17-10-2016

Można to sokojniej napisać a i tak "palantom" pójdzie głęboko  w mózg albo w nogi. Tylko w sumie zależy czy stoi na głowie w tym przypadku połowa ludzi, pisząc niezrozumiałe komentarze. 

Żałuję bardzo, iż ówczesne szkoły takich niemoralnych ludzi nic nie nauczyło.

Więc będę nakreślał ciągle, do innych użytkowników, jeśli bylibyście w takiej sytuacji, to nie napisalibyście żadnego z takich komenatrzy.

To że piszecie tu anonimowo, nie świadczy, że jesteście anonimowi.



Taka sugestia dla was, zapamiętajcie sobie raz i porządnie "karma zawszę wraca".

Poczekamy pożyjemy, już niedługo idzie żima, a na 99% większość z was w coś uderzy, a potem sobie przypomnicie..ahh faktycznie, uszkodziłem auto i pasażerów, a nie wiedziałem że to tak wygląda...a później widzisz na portalu zdjęcie Twojego samochodu i kilkadziesiąt komentarzy "on to, on tamto".


Więc radzę się dwa albo trzy razy zastanowić zanim coś głupiego napiszesz.

user
Lums 94.254.146.87 16.10.2016

Jakie auto w nich w jechało też super info masz sam w jechal w bramę 

user
Audi aa 94.254.147.58 11:05:50 16-10-2016

Powiem tyle w dupie byliście i gówno widzieliście a najbardziej ssie wypowiadacie. ..  jebnijcie się w lep lepiej zrobicie szkoda dalej komentować ... wlanie  z nagran wyjdzie jaka prawda i będzie wam lyso! 

Najlepiej jest oceniać . Ciekawe jak wy palanty byście się czuli na miejscu tych osób.



Ps. Tylko nie udlawxie się obiadkiem. .

user
zi0ms0n 185.25.123.187 16.10.2016

20-latek bez uprawnień, zatem osoba bez wymaganych umiejętności praktycznych.
Ów człowiek, dorywając samochód chce się wyszaleć i przy okazji popisać, nie mając umiejętności i nie znając do końca mocy samochodu i jego zachowań w różnych warunkach na drodze, powoduje takie wypadki.
Młody kierowca bez uprawnień plus szybkie auto i odcinek drogi, pozwalający na rozwinięcie mocy samochodu - prosty schemat. Może to skończyć się tylko wypadkiem.

user
QWERT 95.49.231.209 09:54:23 17-10-2016

NIEWEIESZ JAK NA PRAWDĘ BYŁO TO BUCU NIE PISZ GŁUPOT

user
Przemyski Kubica 94.254.146.66 16.10.2016

Brawo panie kierowco teraz się rozbiegnij i zapierdol baranka w ścianę. Mogłeś pare osób skasować i nie tylko pasażerów. Teraz polecm panu książkę pt."Kierowca Doskonały kat. B"

user
Leśniczy. 37.47.121.158 20:56:19 16-10-2016

A Ja Panu proponuję przeczytać książke pt. "Jak pozbyc się wścipskich ludzi z naszego otoczenia". Choć wątpie, aby taka książka była.. ale jestem dobrej myśli, że po takim komentarzu Pana, akurat ktoś taka książkę zdąrzy napisać. 

user
Ważny 94.254.144.190 21.10.2016

Moim skromnym zdaniem powiem tym którzy gadają glupoty wsadzcie swoje pomówienia w swoje ruchane tyłki dziękuje za uwagę. ...

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę