Życie Podkarpackie nr 43/2016 Życie Podkarpackie nr 43/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 300/2016, Środa 26 października 2016 r., Lucjana i Ewarysta
Opublikowano
Region, Rzeszów
Szpitalny złodziej zatrzymany
Policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzieże w szpitalach. 56-latek został zatrzymany w pobliżu jednej z placówek.
fot. archiwum

Nad sprawą powtarzających się kradzieży pracowali policjanci z komisariatu na rzeszowskiej Baranówce. Na podstawie zebranych informacji wytypowali podejrzewanego sprawcę - 56-letniego mieszkańca gminy Hyżne.

W piątek funkcjonariusze obserwowali go w szpitalu przy ulicy Krakowskiej. Mężczyzna został zatrzymany w pobliżu tej placówki.

- Przewieziony do komisariatu 56-latek przyznał się, że był tam z zamiarem kradzieży, ale nie znalazł dogodnej okazji. Przyznał również, że od lipca dopuścił się szeregu kradzieży w różnych szpitalach. Kradł pozostawione w salach portfele, saszetki, w których były pieniądze, dokumenty, kraty bankomatowe, telefon. Wykorzystując skradzioną kartę, wypłacił pieniądze z bankomatu – informuje serwis prasowy rzeszowskiej policji.

Policjanci przedstawili mu siedmiu zarzutów dotyczących kradzieży w szpitalach przy ulicy Krakowskiej i Rycerskiej. Zarzutów może być więcej, ponieważ funkcjonariusze pracują nad potwierdzeniem kolejnych zdarzeń w innych rzeszowskich szpitalach.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 43/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Muzyki słucham głównie...
  • W internecie
  • Z radia
  • W TV muzycznych
  • Z płyt
  • Ściągnięte na telefon / pendrive utwory