Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 338/2016, Sobota 3 grudnia 2016 r., Franciszka i Ksawerego
Opublikowano
Przemyśl
Wypadek na Bakończyckiej. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]
Ok. godz. 15.00 na ul. Bakończyckiej zderzyły się audi i BMW. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Droga jest nieprzejezdna.
fot. Paweł Bugira
13 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
tjdirjtcew 31.183.224.108 28.09.2016
wieśniaki tak jeżdżą :D hahahaBMW i Audi :D hahahahaha
user
Rat... 5.172.232.12 28.09.2016
Takich idiotów młodych to nawet bym nie wyciągał z samochodu tylko jeszcze polewał benzyną, sorry ale selekcja naturalna. Dobrze, że nikogo z osób trzecich nie zabiło.
user
Nick 31.128.16.20 01:00:46 29-09-2016

Tacy idioci jak ty to wgl nie powinni sie wypowiadac . Czlowieku co ty tym zareprezentowales ? Mlody czy nie , nie wazne. Wyjechal z zakretu a tu auto na srodku drogi stoi a z drugiej strony kupe ludzi , i co zrobic ? Musial wjechac , troche za szybko..ale i tak by wjechal ..ale jak zwykle ,wina lezy tylko po stronie tego co stuknal . Brak słów

user
Anonim 94.254.146.179 15:40:33 29-09-2016

Podaj imię i nazwisko frajerze 

user
dEREK 94.40.76.5 28.09.2016

Czyżby Ciupińskie dalej poszukiwały wrażeń ??

user
57 31.175.64.249 18:37:01 28-09-2016

Lecz sie świrze

user
Śmieszni jesteście 193.242.142.67 28.09.2016

Ale dupa boli xd teraz zamknąć mordy i wsiadac do swoich Tico. Zawiść w narodzie na każdym kroku gorsi od sterotypowych kierowców tych marek są zjeby. którzy na widok tych aut dostają białej gorączki..  Bo audi burak bmw burak tylko ja w Tico czy Punto Pan xd mali ludzie

user
w 94.40.44.230 10:21:52 29-09-2016

masz racje mali zawistni ludzie ze swoimi komentarzami, a tak na marginesie dobrze że ich żółć zalewa bo męczą się sami ze sobą.........

user
Nick 31.128.16.20 28.09.2016

Moze za szybko jechal fakt ale zeby najezdzac na nich bo audi czy bmw . Wiesniaki to takie glupie  komentarze pisza . Kazdemu sie zdarza trudno , oby nikt nie ucierpial

user
ktosia ! 85.89.174.195 28.09.2016

Bo się jeździ zgodnie z przepisami 50 km/h a nie 120. Właśnie teraz słychać piski opon na obwodnicy wschodniej, znów jacyś "normalni"

próbują swoich bolidów młodzieży wiejskiej  inaczej BMW .

user
asa 83.31.122.210 28.09.2016

Na żywo te auta wyglądały okropnie i dziewczyna tracąca przytomność i  znikąd pomocy, chłopak z kołnierzem ortopedycznym.  Oby sie nic nikomu poważnego nie stało.  Moze przydałby sie pachołek blokujący predkosc , bo tu jeżdżą de...le Tu jest szkoła i masę dzieciaków . Szczęscie , że sie tylko na tym skończyło 

user
krau 78.242.16.70 28.09.2016

Za miesiąc te autka będą czekać na nowego właściciela. Oczywiście nie bite i w ogóle tylko do kościoła jeżdzone. :-)

user
Dominika 77.170.41.132 11.10.2016

Pamietajcie ludzie ze nawet doswiadczony kierowca moze popelnic bledy . Kurwa i najlepiej tylko cisnac po kims nie bedac w takiej sytuacji . HEJTER W NECIE PIZDA W SWIECIE !

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę