Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 344/2016, Piątek 9 grudnia 2016 r., Wiesławy i Leokadii
Opublikowano
Przemyśl
Policyjny pościg ulicami Przemyśla [WIDEO]
Kierowca audi próbował zepchnąć radiowóz z drogi.
fot. archiwum

W piątek po południu na ul. Paderewskiego w Przemyślu, kierujący audi na holenderskich tablicach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli drogowej. - Funkcjonariusze rozpoczęli pościg. Dojechali do ul. Opalińskiego, tam próbowali zajechać mu drogę. Kierowca audi zaczął ich jednak spychać z drogi, więc chcąc uniknąć zderzenia zjechali na pobocze. W efekcie doszło do rozcięcia opony – potwierdziła sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy KMP Przemyśl.

– W trakcie ucieczki nie zwracał uwagi na przepisy drogowe i zajeżdżał drogę radiowozowi. Uciekając popełniał wiele wykroczeń - jadąc z nadmierną prędkością przekraczał podwójną linię ciągłą, przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle, stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Chcąc uniknąć kontroli, kierujący ukrył się na jednej z działek między drzewami. Tam policjanci go zatrzymali. Podczas kontroli okazało się, że kierowcą był 22-latek, a powodem jego zachowania był fakt, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo nie miał ważnego ubezpieczenia OC oraz dowodu rejestracyjnego. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się także, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu – dodaje sierż. sztab. M. Fac.

15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
wow 155.133.92.19 24.09.2016

policja wyszkolona  na calego 


user
FREDKA 94.254.242.105 19:49:43 28-09-2016
Ciekawe czy potrafią aportowac haha
user
jee 185.38.224.210 24.09.2016

"popołudniu" to się pisze osobno: po południu! 

user
redakcja 83.14.14.139 14:07:17 28-09-2016
Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi!
user
Szalony Joy 94.40.33.221 24.09.2016

hahah :D jeszcze im z pensji za opone powinni potrącić :D

user
zenekblues 5.173.133.192 24.09.2016

a co mieli policmajstry w kaburze ??? , gdzie colty ???

user
hjgfytsersdgui 185.38.224.210 24.09.2016

audi trzeba szukac na słowaka,rynek,dworskiego

user
ddd 95.49.234.155 24.09.2016

Kierowca audi zaczął ich jednak spychać z drogi, więc chcąc uniknąć zderzenia zjechali na pobocze.


Skoro zaczął spychać ich z drogi to już zderzenie jakieś musiało być :D

user
Radzio 178.37.200.4 21:39:24 24-09-2016

I było Audi miało przerysowany cały bok żona szła z dziećmi z przedszkola tym chodnikiem  w tym czasie na opalinskiego niema Pobocza zagrożeni znowu byli ludzie jak być bezpiecznym w tym zoo

user
zipov 94.254.145.101 24.09.2016

W komentach same eksperty za dychę.
Do roboty plebsie!

user
przemyśltosam 193.242.142.66 28.09.2016

Do pierdla z nim niech się nauczy kierować swoim życiem "ps,jak by tak zabił kilka osób"? "

user
Snowid 31.183.253.34 28.09.2016

W pewnych krajach, w których szanuje się policję i nie ma dziwacznych sądów to gliniarz strzela, strzela tak, aby zasraniec kierował już w niebiosach!

user
bRu 31.128.8.248 28.09.2016
Policja wycieła najlepszy kawałek jak insignia wjechali przez skrzyzowanie na recznym :D
user
Denzel 94.254.242.105 28.09.2016

No ostatnio strach się zatrzymać takie kary......

user
SZ4M4NPL 94.40.33.28 29.09.2016

Co ten film taki powycinany i daremny, a nie od początku do końca jak z USA na yt? W Polsce wszystko na pół gwizdka, nawet pełnego filmu z pościgu nie zmieszczą jak człowiek. 


nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium