Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Przeworsk
Burmistrz Sieniawy zaprasza mieszkańców
W niedzielę, 8 marca br., burmistrz miasta i gminy Sieniawa Adam Woś zaprasza wszystkich mieszkańców na otwarte spotkanie z władzami samorządowymi.
fot. UMiG Sieniawa
Burmistrz Adam Woś zaprasza wszystkich mieszkańców Sieniawy i gminy na spotkanie 8 marca br.

Spotkanie odbędzie się w Dzień Kobiet, co nie znaczy, że wstęp będzie tylko dla płci pięknej. W samo południe (g. 12) w sali widowiskowej budynku „Sokoła” przy ul. Kościuszki 4 w Sieniawie będzie możliwość zapoznania się z wykonania zadań gospodarczych w poprzedniej kadencji oraz przyszłych zamierzeń inwestycyjnych, które w sprawozdaniu przedstawi burmistrz miasta i gminy Sieniawa. Będzie także okazja, aby zapytać Adama Wosia i innych przedstawicieli sieniawskiego urzędu o różne ważne i mniej ważne kwestie.

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
lol 83.6.241.157 03.03.2015

- Już w 1986 roku Józef Maria Bocheński w "Stu zabobonach" pisał: "Urzędnicy mają bowiem naturalną skłonność do mnożenia się jak króliki"

- Wszystko po to, aby zapewnić posady swoim kuzynom i przyjaciołom. Niestety, patologiczny rozrost biurokracji mamy obecnie większy niż za tzw. komuny, pomimo niesłychanego postępu informacyjno-komunikacyjnego. Partie głównego nurtu walczą z biurokracją na zasadzie: ich wywalimy, wsadzimy swoich. Młodzi ludzie często stoją przed wyborem: albo zapiszą się do odpowiedniej partii, albo wyjadą na Wyspy

user
hanka sieniawczanka 83.21.134.185 08.03.2015

do lola-o czym ty nieszczęsny mówisz? Jaka rodzina  ,jacy znajomi.Moze beret moherowy za mocno uciska na ważne organy i masz widzenia.Idz na spotkanie z burmistrzem a, dowiesz się co cie czeka -tylko  zrzuć beret bo inaczej czarno to widzę a, tak wogóle to wybierz sie  do lasu,pooddychaj głęboko,dotleń strupiszałe kości,posłuchaj zycia natury to i spał lepiej bedziesz ,nie bedziesz miał urojeń a,stolec nawet kilka razy dziennie bez wysiłku  a, nawet z przyjemnościa  pójdzie jak po maśle.Głowa do góry -będzie dobrze

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium