Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Lubaczów, HORYNIEC- ZDRÓJ
Dzisiaj w Horyńcu honorowo oddasz krew
Do udziału w kolejnej zbiórce krwi zapraszają członkowie horynieckiego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Jeśli jesteś zdecydowany wziąć udział w dzisiejszej akcji, koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty.
fot. KHDK Ratownik
Oddając krew 18 września, możesz podarować wyjątkowy prezent komuś, kto naprawdę go potrzebuje.

– Startujemy dziś o godzinie 9.00. Zbiórka krwi odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju. Na chętnych czekamy do godziny 12.00 – informuje Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”. – Rozpoczynamy współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, liczymy zatem na dużą frekwencję. Musimy pokazać, że można na nas liczyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do oddania bezcennego leku, jakim jest krew – dodaje. By oddać krew, trzeba być zdrowym i mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 65 lat. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Oprócz tego będzie można też zapisać się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego.

Wśród tych, którzy odpowiedzą na apel krwiodawców, zostaną rozlosowane trzy klubowe koszulki. Więcej informacji na temat akcji pod numerem tel.: 501583372.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium