Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Przemyśl
Na sportowo będą świętować mieszkańcy Kazanowa
Już jutro, 4 września, sportowego ducha obudzą w sobie mieszkańcy os. Kazanów i ich goście. Turnieje siatkówki plażowej i piłki nożnej, gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych, a wieczorem wspólne kibicowanie w piłkarskim meczu wyjazdowym Polska – Kazachstan. Będzie się działo!
fot. Mariusz Godos
Podobnie jak rok temu na tegorocznym Święcie Kazanowa nie zabraknie atrakcji dla dzieciaków. Tutaj: pokaz sprzętu straży pożarnej.
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Kazanów" i Zarząd Osiedla nr 6 zapraszają na Święto Kazanowa, które odbędzie się w 4 września br. (niedziela) na terenie "Zielonka Kazanów" (ul. Opalińskiego). 

W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji w duchu fair-play, m.in turniej siatkówki plażowej ( w sobotę 3 września dla chłopców, dziewcząt OPEN, w niedzielę MIX), turniej piłki nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych oraz przeróżne gry i zabawy ruchowe. Oprócz tego zaplanowano liczne konkursy – również dla dorosłych, animacje, pokazy artystyczne i nie tylko: tresura psów, pokaz sprzętu medycznego CRM, sprzętu SOK, straży pożarnej, policji to żelazne punkty programu.

Z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki – zagrają DJ Thomas, artyści z 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, wieczorem wystąpi grupa biesiadna MONO.

Jak zawsze będzie popcorn, wata cukrowa, kolorowe dmuchańce, malowanie buziek, przejażdzki kucykiem.
fot. materiały organizatora
Plakat promujący wydarzenie. Szczegółowa rozpiska wydarzeń.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium