Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 116/2018, Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Marii i Marcelego
Opublikowano
Jarosław, Zapałów
Wypadek z udziałem 12-latka. Chłopiec jest w szpitalu
Wczoraj, 1 września, w Zapałowie chłopiec został potrącony przez samochód osobowy. Kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia.
fot. KPP Jarosław
Miejsce zdarzenia.
 Do zdarzenia doszło w pobliżu szkoły, kiedy 12-latek wsiadał do autobusu. – Chłopiec został potrącony, kiedy wyszedł na jezdnię zza zaparkowanego autobusu  bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód osobowy – informuje KKP Jarosław. – Zaraz po zdarzeniu kierowca, który go potrącił, odjechał. Poszkodowany 12-latek z obrażeniami trafił do szpitala w Rzeszowie, gdzie pozostał na leczeniu. 
fot. KPP Jarosław
Przy sprawie pracowali policjanci z posterunku w Wiązownicy.  Ustalili świadków zdarzenia oraz markę samochodu i dane jego właściciela, jednak nie mogli ustalić jego miejsca pobytu.  Samochód marki audi A4 był zaparkowany w garażu, ale jego właściciela nie było w domu.  Od tego czasu policjanci poszukiwali mężczyzny.  Badanie trzeźwości kierowcy autobusu wykazało, że mężczyzna nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

– Dzisiaj rano, 29-letni mieszkaniec gminy Wiązownica zgłosił się na posterunek – informuje KKP Jarosław. – Policjanci przesłuchują go i przeprowadzają oględziny jego pojazdu. Z policyjnych ustaleń wynika, że miejsce zdarzenia jest objęte monitoringiem. Nagrania te zostaną zabezpieczone. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.
fot. KPP Jarosław
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium