Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020
Forum - Forum regionalne - Jarosław
Opublikowano 09:48:02 11-06-2020
Debatowali pod przewodnictwem Jarosława Gowina
Zobacz komentowany artykuł
Odpowiedzi:
user
123.27.109.167 09:48:02 11-06-2020

This is a great thing, I think everyone feels this information is very valuable, thank you geometry dash


user
kasander 89.68.175.84 09:54:56 11-06-2020

Jako zwykły, szary obywatel jestem trochę zszokowany tym, że pan redaktor - było nie było człowiek wykształcony, inteligentny mający większe możliwości dostępu do informacji do dziś jest zdezorientowany i nie wie po co było zamykać w marcu.

Przecież publikowane opinie opozycji i ekspertów były i są jednoznaczne.

Rząd kompletnie nie był przygotowany do działania na wypadek tej pandemii, nie potrafił prawidłowo zdiagnozować a następnie właściwie zareagować pogłębiając istniejący chaos!

Niektórzy ministrowie w tym czasie byli we Włoszech - gdzie przecież ludzie już umierali jak muchy - na nartach czy innych wycieczkach. Po nerwowych ruchach jak chociażby wysyłaniu w tym czasie maseczek do Chin zamiast kupowaniu dla ochrony swoich obywateli (nas!), załatwianie lewych dostaw z szemranymi firmami itd. itp. - nasuwał się jednoznaczny wniosek a pan redaktor dalej nie wie?!

Gdzie był rząd, gdzie służby dyplomatyczne, gdzie wreszcie służby specjalne - że nie potrafiły zaobserwować i poinformować o rozwijającej się od listopada 2019 roku w Azji pandemii???

To jest właśnie efekt i dowód nieudolności tej władzy wsadzającej na odpowiedzialne stanowiska swoich pociotków - bez wymaganego wykształcenia, wiedzy i doświadczenia. Tak właśnie beztrosko szafowano zdrowiem i życiem Polaków!

Dzisiaj ta władza kłamiąc w żywe oczy, bezczelnie oszukuje Naród, że są i byli najlepsi w zwalczaniu epidemii na świecie. Zakazali wstępu do lasu po to aby po dwóch tygodniach gdy epidemia się rozszerzała zezwolić na wstęp do lasu - sic! Piętnowanie takich idiotyzmów władzy to właśnie rola niezależnego dziennikarstwa a nie zachwalanie kogoś z rządu dlatego, że ma podkrążone oczy z przepracowania a okazało się jak ostatnio widać na filmie - z pijaństwa w gmachu Sejmu także.

Skomentuj Zaloguj się
user
Skomentuj
Komentujesz jako: