Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020
Forum - Forum regionalne - Jarosław
Opublikowano 18:11:55 30-05-2020
Powiat jarosławski znowu dostał miliony na inwestycje drogowe
Zobacz komentowany artykuł
Odpowiedzi:
user
wyborca 185.25.123.216 18:11:55 30-05-2020

a Przemysl znow ni h.......!

user
gosc 195.136.178.82 18:49:11 30-05-2020

Przemyśl nie dostał z zemsty za to, że prezydent nie z pisu. Rządzący to mściwi ludzie.

user
kaczogród 178.37.132.230 10:38:44 31-05-2020

To raczej nie ma nic wspólnego.  To powiat dostaje pieniądze na remont dróg a nie miasto. Jak już to starostwo powiatowe w Przemyślu nie dostało kasy...

user
Załamany przemyski obserwator 5.184.192.241 18:56:10 30-05-2020
Brawo  miasto Jarosław, brawo  jarosławianie. Głosujecie na tego i na tych co mają w rękach kasę i teraz wam dają. Gratuluję i zazdroszczę Wam posłanki i ministra p. Joasi Szmidt, która przez kilka lat, 1 kadencję zrobiła i jak widać nadal to robi o wiele więcej niż 3 przemyskich muszkieterów razem wzięci a główny muszkieter Marek Tadeusz znany podniebny marszałek  przez ponad 2 dekady. No cóż można i tak nie robić dla swojej mieściny nie robić nic jak np. Rzasa i opowiadać że zrobił dużo, i można mówić mało a robić dużo dla swojego miasta, środowiska jak pani Joasia Sz. Naprawde pani poseł mimo emeryckiego wieku podoba mi się pani jako polityk, posłanka i minister ale również jako atrakcyjna kobieta,  przeciwieństwo do przemyskich mało skutecznych, ponurych i co tu ukrywac niesympatycznych byłych i obecnych posłów których nie interesuje lub patrzą bezradnie na  codzienny niemal upadek mieściny i nie robią nic dosłownie nic by próbować tą degrengoladę zatrzymać. Nie należy zapominać że obecny gospodarz Przemyśla jako  Kukiz był przez ponad 3 lata posłem na Sejm RP i do dzisiaj przemyski suwren nie dowedział się co przez ten okres robił dla Przemyśla,  dla swoich wyborców. No cóż można i tak, obiecywać i nic nie spełniać w przeciwieństwie do pani poseł i obecnie minister Joanny która wiele nie obiecuje a dużo zrobiła i jak widać z artykułu nadal dużo czyni, kasa dla Jarosławia spada  w obfitosci jak manna z nieba a  w dawnym wojewódzkim mieście  w maju trawa i pokrzywy po pas, nie  przesadzam mogę udowodnić, zaś ulice po zimie której nie było nie  będą naprawiane bo oszczędności. Pani poseł i minister Joanno proszę o ratunek dla starego i ładnego z położenia dawnego miasta, przecież jest pani posłanką ziemi  przemyskiej nie tylko jarosławskiej, zaś przemyscy przedstawicele  z Kuchcińskim na czele sprawiają wrażenie że tutaj nie mieszkają i tutaj do Przemyśla już nie powrócą. Wrócicie  panowie   wrócicie i będziecie potykać się na krzywych, obesranych chodnikach a tynk z setek odrapanych i zaniedbanych domów i kamienić również poleci wam na główki. Oczywiście za wszystko winię   przemyskiego suwerena, bo jacy wyborcy taka "wadza", jaki pan taki kram. Pani poseł. Minister, Joasiul w pani nadzieja i szansa bo nam w Przemyślu pozostał  jedynie nieustannie grający na larum smutny hejnał. 

user
gosc 195.136.178.82 18:59:38 30-05-2020

Dzień bez wazeliny to dzień stracony. Żenada!

user
gosc 46.174.214.4 20:14:38 30-05-2020

Panie emerycie pani posel ma meza ! takie uwielbienie i wrecz wyznaie milosci przy kazdej okazji jest podejrzane ........

user
asdf 31.175.221.81 19:17:43 30-05-2020

A Przemyśl ani grosza .

user
Tadeusz 79.191.46.233 19:50:26 30-05-2020

Bardzo dobrze,ze potrafią wykorzystac nadarzające się okazje oczywiście wypracowane dzięki wpływowym posłom którym zalezy na rozwoju Jarosławia i okolicy.

My też mieliśmy taką możliwość ale nasz poseł zainteresowany był rozbudową branży burdelowej w naszym regionie co też było widać szczególnie w rejonie Rzeszowa,gdzie gościł tez swoich przyjaciół także duchownych. Później poświęcił się też wykorzystaniu ale samolotów państwowych ale o tym też informowały media i nie tylko krajowe.

A Przemyśl ma przechlapane.

Mieszkańcy noszą się godnie i nie jedzą z ręki dzielącej odpady z "pańskiego stołu"  Posiniaczeni ale nie na kolanach.Tak trzymać.

Godnie żyć to jest najważniejsze.

user
Ja nadal 5.184.192.241 19:53:50 30-05-2020

Właśnie przemyskie wazeliniarstwo  widać na codzień, wystarczy półgodzonny spacer. Ta niewątpliwa ruina i toalny upadek jest wynikiem wazeliniarstwa od lat i to jest faktyczna a nie pozorowana żenada, gościu. Ten  prymitywny, jednozdaniowy niby wspis to przykład typowej żenady. 

user
Nvhy 31.128.21.162 21:58:04 30-05-2020
Gmina Pruchnik niech sobie sama remontuje co ma starostwo w  jaroslawiu do pruchnika  takie pierd.....ole....nie a w jaroslawiu aż sie roi od dziur  całe starostwo i burmistrza wywalilbym na zbity r.....yj
user
kaczogród 178.37.132.230 10:42:17 31-05-2020
Miasto Jarosław też nic nie dostało. W mieście będą same dziury a rolnicy będą mieć asfalt na drogach polnych. 
user
kończący polemikę przemyski obserwatori 83.31.145.47 22:03:11 30-05-2020

Do upierdliwego "gościa". Człowieku przecież to nie jest wyznanie miłości a stwierdzenie faktu że pan Joanna Rodziewicz   mogąca być wiekowo  moja córką jest nie tylko  dobrym i skutecznym politykiem a również co idzie w parze młodą ,  elegancką i po prostu ładną babką. A co mam pochwalić urodę znanych Beat : Kempa , Szydło , Mazurek reprezentujące Polskę w UE. Człowieku odpieprz się od moich subiektywnych przemyśleń  , nie punktuj mnie lecz staraj się sam napisać coś  od siebie , po sztubacku ale samodzielnie. I zajmij się sobą choć wiem nie od dzisiaj że moje subiektywne wpisy są zawsze przemyślane i ciekawe wzbudzają emocje  , czasem są podnietą  dlatego mam zawsze kibiców , bo przemyski sport właściwe nie

istnieje po prostu w ruinie jak cała mieścina pod nazwa Przemyśl. A że pani Joanna ma męża to rym bardziej powinien być dumny z takiej żony która samodzielnie postawiła Jarosław i Powiat na prawdziwe nogi. Szkoda że pani Poseł  tego nie czyta , może by potwierdziła moje jednak prawdziwe podane prze zemnie fakty że potrafi co potrzeba załatwić i to konkretnie od razu kasa na stół , a nie jak Kuchciński  coś tam ostatnio  przebąkiwał  o jakieś wyimaginowanej  zachodniej obwodnicy Przemyśla ale za 6 lat. Hm, ciekawe komu to

będzie potrzebne kiedy za 6 lat w Przemyślu będzie ok .55 tysięcy

suwerena czyli niedużo więcej niż obecnie  w Jarosławiu . Kończę z tobą polemikę , idź chłopcze  się  przespać i " przemyśl może  nie o Przemyślu" a raczej  jak napisać samodzielnie kilka logicznych zdań, może krytycznych ale samodzielnie i koniecznie logicznych.

niestyy dla ciebie dobre 

user
Chłopiec 46.174.214.4 22:26:50 30-05-2020

Przemyski "profesorze" twoje ego przebiło już stratosferę i szybuje! Gdzie byłeś i co robiłeś w młodości że nie startowałeś w wyborach żeby to wszystko naprawiać !  Te twoje śmieszne i głupie oraz długie" eleboraty " wskazują że cierpisz na jakoś chorobę! Ale ja ci nie pomogę.....

user
Franek 81.161.192.163 01:08:19 01-06-2020

Przemysl w porównaniu do innych powiatów wojewodztwa Podkarpackiego to czeka na ciężki sprzęt z pługami do zaorania 

Skomentuj Zaloguj się
user
Skomentuj
Komentujesz jako: