Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020
Forum - Forum tematyczne - Naszym zdaniem
Opublikowano 11:53:36 30-04-2020
Absurdy na każdym kroku
Zobacz komentowany artykuł
Odpowiedzi:
user
Tadeusz 79.191.74.6 11:53:36 30-04-2020

Jakie "ełyty" takie absurdy.

user
Z sieci 81.161.203.118 16:28:37 30-04-2020

Maseczka matrymonialna

Będąc młodą lekarką, w czasie psychopandemii, zamknęłam swój gabinet na Ratuszowej i zajęłam się poradami przez Internet. Słonecznego poranka zwrócił się do mnie raz pacjent na zumie z pytaniem „Pani doktór, czy nosić maseczki na twarzy, bo ile razy spojrzę na swoją żonę, to chciałbym, by były one obowiązkowe”. Pacjent się niecierpliwił, a ja szukawszy w zakamarkach swoich medycznych zasobów właściwej odpowiedzi uznałam, że pytanie winien skierować do tekstylantów, a nie do lekarza. Wszak to nie my, medyczni decydenci musimy na takie pytania odpowiadać, więc zapytałam, żeby nie zniechęcić pacjenta „A czemuż pacjent tak się upiera z tymi maseczkami, wszak one szpecą osobę ludzką i z daleka można się przestraszyć każdego, kto ukrywa oralny instrument?” Pacjent nieco skonfundowany, poprawiwszy na wizji krawat i przełknąwszy łyk herbaty, zmuszony do odpowiedzi przez medyczny autorytet stwierdził „Pani doktór, ja tak uważam, bo mojej żonie pod nosem rosną wąsy, a jak tu się z chłopem całować?”.  Pierwszy raz w swojej medycznej praktyce spotkałam się z takim przypadkiem i już miałam przeglądać moją zasobną bibliotekę, by znaleźć rozwiązanie, gdy nagle w TiWi zobaczyłam reklamę golarek. Zrozumiawszy tę cenną informację i poukładawszy na nowo swoją wiedzę medyczną znalazłam odpowiedź. Wyraźnie i otwartym tekstem rzekłam do pacjenta „Kup pan swoje żonie golarkę do twarzy, a jak się ogoli to będziesz pan ją całował bez końca”. Pacjent nie mógł wyjść z podziwu, że ciało medyczne w tak krótkim czasie rozwiązało mu problem małżeński, z którym nie dawał już sobie rady, i jak przyznał miał zamiar zmienić płeć. Jako młoda lekarka wiele widziałam, ale teraz nigdy nie opuszczę żadnej reklamy w TiWi, ileż w nich mądrości.

user
nn1 79.191.55.188 17:57:32 06-05-2020

Pani Jacku zasady ustanawia się po to , by do nich się stosować.  Radzę popatrzeć jak faktycznie jest z noszeniem maseczek , a zwłaszcza z tym jak się to niedbale robi,  nawet w sklepach    klienci i sprzedawcy śmigają z maseczkami na ustach, ale już nie na nosie.  Takie czasy, że  palić  trzeba wyłącznie u siebie w domu a nie na ulicy, ja myślę, że policja za mało zwraca na to uwagi.  zbyt wielu udaje że się stosuje. 

user
Asdf 188.146.99.123 16:34:31 07-05-2020

Gdy w czasie ograniczenia do dwóch osób wybiera się w trzy na koniak do lasu pod krzeczkowski mur...

Skomentuj Zaloguj się
user
Skomentuj
Komentujesz jako: