Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020
Forum - Forum tematyczne - Naszym zdaniem
Opublikowano 17:24:16 20-04-2020
Czas na działanie, a nie na pozorowanie
Zobacz komentowany artykuł
Odpowiedzi:
user
Tadeusz 79.191.84.157 17:24:16 20-04-2020

U nas też "wesoło"

Na jednej z konferencji premier Morawiecki złozył podziękowanie prezydentowi Dudzie za wkład w walce z pamademią.

Premier podziękował prezydentowi za wstawiennictwo w sprawie zakupu maseczek w Chinach.

Widzę prezydenta Dudę jak płynną chińszczyzną prosi prezydenta Xi o maseczki i zapowiada,że wyśle po nie największy samolot świata.

Ale widziałem w tvp jak na Okęciu ląduje największy samolot świata .

Samolot witają premier Morawiecki i wicepremier Sasin.

I my takich parodystów też finansujemy z naszych podatków i wszystko jest w porządku.

Przy okazji  pokazujemy negatywną stronę UE,która nam takich maseczek nie dała.Ze dała nam kasę na zakup nie tylko maseczek o tym się nie wspomina.

Takich jajcarzy w naszej historii jeszcze nie było.

A może byli tylko nic mi o nich nie jest wiadome.

user
mk 91.193.208.144 23:08:14 23-04-2020

A słyszałeś   oszołomie wrogi ,że  w dzisiejszym wydaniu anty polskiej żydowskiej gazety zwanej ;wybiórczą" / świadomie z małej litery/, żak napisali wrogo artykulik  na czołowej stronie  ,że maseczki nie miały podobno certyfikatu . Otóż przedstawiciel "Orlenu" wystąpił dzisiaj w tv / widziałem osobiście  . i zażądał sprostowaniu przez tego szmatławca. W przeciwnym razie sprawa trafia do sądu i nawet pro peowcy sędziowie nie mogą szmatławcowi pomóc . Bo certyfikatów - oprócz chińskiego jest kilka  , o czym szmata nie napisała , jest również polski . WIEM , WIEM ,, ALE NIE BYŁO TEGO "NAJWAŻNIEJSZEGO" TVN-u .

Skomentuj Zaloguj się
user
Skomentuj
Komentujesz jako: