Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Odpowiedź jest prosta!


25. października br. w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej w Oddziale dla Dzieci w Filii numer 4 (ul. Wojska Polskiego 41), w godzinach od 15:00 do 19:00, odbędzie się Games Room dla czworonogów z Przytuliska na Białobrzegach.


Co w tym pożytecznego? Otóż warunkiem wstępu na Games Room jest DOWOLNA DAROWIZNA w formie pieniędzy, karmy lub akcesoriów, które zostaną przekazane psom z krośnieńskiego Przytuliska. Przyjmuje ono oraz opiekuje się bezdomnymi psami, które uciekły, zabłąkały się lub zostały porzucone przez człowieka, a nie ma możliwości ustalenia ich właściciela lub innej osoby, pod opieką której trwale dotąd pozostawały. Zwierzęta przebywają w Przytulisku przez tak zwany "okres kwarantanny", który wynosi około 2 tygodni. Jeśli w tym czasie zwierzęta nie zostaną przygarnięte lub odebrane przez właściciela, to są przekazywane do schroniska...


W Krośnieńskim Przytulisku wciąż przybywa zwierząt, co wiąże się z coraz większym zapotrzebowaniem na karmę oraz akcesoria dla bezdomnych czworonogów.

Dlatego jeżeli chcesz miło i kreatywnie spędzić czas z rodziną lub znajomymi, a przy okazji zrobić coś dobrego to wydarzenie jest dla Ciebie! Jeżeli los bezdomnych psiaków nie jest Ci obojętny, przyjdź i wesprzyj zbiórkę dla zwierzaków z Miasta Szkła! Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, różnorodność i mnogość gier bez prądu, a także miłą atmosferę!


Organizatorem charytatywnego Games Roomu dla krośnieńskiego Przytuliska jest grupa GraTy, która już niejednokrotnie dała się poznać jako inicjator różnorodnych wydarzeń charytatywnych oraz kulturalnych. Grupa została zawiązana w 2018 roku, tworzą ją pozytywnie nastawieni ludzie, których połączyło zamiłowanie do gier planszowych, karcianych, bitewnych, komiksu, kuchni, książek oraz szeroko pojętej fantastyki. Za cel odbierają sobie propagowanie  zainteresowań członków grupy poprzez organizowanie wydarzeń społecznych: spotkań, gier miejskich, pokazów, warsztatów otwartych dla wszystkich chętnych. Jako grupa dysponują znaczną kolekcją różnogatunkowych gier planszowych, którą udostępniają uczestnikom podczas każdego organizowanego przez nich wydarzenia