Życie Podkarpackie nr 24/2019 Życie Podkarpackie nr 24/2019
Forum - Forum tematyczne - Sport
Opublikowano 21:19:40 05-06-2019
Kapitalny występ przemyślan
Zobacz komentowany artykuł
Odpowiedzi:
user
chwilowy 37.248.163.217 21:19:40 05-06-2019

...szkoda tylko, że własnie ta siłownia na osiedlu zachowuje się jakby tylko ona była najważniejsza - głośna muza poza teren siłowni rozchodzi się daleko poza jej teren, odpalanie kilkudziesięciu warczących pojazdów po godz. 22-giej - to tylko przykłady, ale jak na kadrowiczów, to aż dwa przykłady.

...siłownia, która wali muzą poza swój teren - w żadnej siłowni na terenie Przemyśla muza nie wychodzi poza siłownię, podobnie w siłowniach np. w Rzeszowie - szkoda, że mięśnia mózgu nie da rady do trójboju dodać, może wykształciłby trochę EMPATII...

user
Tomasz Milo 81.161.192.161 22:45:28 09-06-2019

Zapraszam serdecznie na siłownię jeżeli jest jakiś problem proszę przyjść i chętnie porozmawiamy na ten temat ;) nikomu nie robimy na złość. Nie odpowiadamy z klubowiczów którzy wyjeżdżają po treningu. Z tego co pytaliśmy osoby mieszkające w okolicy to nikomu nie przeszkadza a sama.muzyka jest ledwo słyszalna  przy schodach więc nie rozumiem w czym problem. Ale zawsze znajdzie się ktoś komu coś przeszkadza tego nie ominiemy. Pozdrawiam Serdecznie Tomasz Milo 

user
y 94.40.44.230 10:54:18 11-06-2019

a może zapisz się na siłownię poćwicz mocno uśmiechnij się do ludzi i nie narzekaj bo jesteś strasznie smutny i markotny wybór należy do ciebie...

user
Grzeg 37.47.242.232 10:55:25 06-06-2019

Wielkie gratulacje dla wspaniałych ludzi. Trzeba takich ludzi promować bo oni pokazują jak najlepsze wzorce do naśladowania. 

user
jaa 5.60.170.79 17:58:03 07-06-2019

wow .... gratulacje

user
chwilowy 31.0.84.213 17:29:58 10-06-2019

...w tym problem, że nie czyta pan ze zrozumieniem, dodatkowo ma pan kiepski słuchu (może jest pan ogłuszony właśnie swoją muzyką, która wali panu do głowy przez kilkanaście godzin na dobę, razy cały tydzień...). 

Jeżeli twierdzi pan, ze muzyka jest słyszana tylko na metalowych schodach, to ma pan mocno przytępiony słuch - muzyka jest słyszalna nawet za śmietnikiem powyżej najwyższego bloku nad siłownią.

W mieszkaniach, bezpośrednio w sąsiedztwie siłowni, słychać walenie waszej pseudo muzyki, występuje tzw. efekt gara, ale pewno w Wikipedii będzie musiał pan poszukać co to "walenie i buczenie" muzyki, skoro takie jest pańskie zrozumienie problemu.

Nic nie mam przeciwko siłowni, ale muza powinna być tylko dla korzystających z siłowni, a nie dla wszystkich w około.

Ostatnia sprawa, to niby pytanie jakichś osób, czy coś im nie przeszkadza - pewnie pyta pan tych, co ogłuszeni z siłowni wychodzą.

Ps. ... a te klimatyzatory to dla szpanu, że otwieracie okna i drzwi do siłowni - ciekawe, że nikt nie zauważył w jakim przeciągu sztangi podnosi - kiepski poziom prezentujecie i zupełny brak EMPATII (jest takie słowo...).

user
Tomasz Milo 81.161.192.161 22:33:56 10-06-2019

Proszę się cieszyć że powstała siłownia A nie dom weselny jak były plany na początku ;) To dla mnie wielki zaszczyt rozmawiać z tak elokwentym człowiekiem jak Pan. Bardzo mi przykro że przeszkadza Panu muzyka na 3 piętrze. Jak widać zamiast przyjść na siłownię i porozmawiać ( ma Pan kilka metrów zapraszamy oczywiście z małżonką) to woli Pan pisać komentarze w Internecie wysyłać po 10 SMS dziennie na wszystkie numery pracowników i oczywiście zgłaszać na Policję. Cóż  taki mamy kraj i ludzi niestety. Już sciszalismy muzykę ale klubowicze mówili że jest za cicho. Policja również nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości i zakłócenia spokoju. Proszę działać tak jak Pan działa ja kończę z Panem rozmowę bo to jak kopanie się z koniem. Pozdrawiam Serdecznie Tomasz Milo 

Ps. Wszystkie słowa krytyki, skargi itp proszę kierować na mnie bo nasi pracownicy nie mają z tym nic wspólnego ;) 

A jeszcze jedno odnośnie klimatyzatorów nie są dla szpanu jak Pan to nazwał po prostu czasami trzeba coś wynieść albo po prostu "złamać" powietrze dlatego drzwi czasami są otwarte. Jeżeli sa dłużej otwarte to klimatyzatory nie chodzą ;) jak coś to te na górze są nasze te na dole nie ;) to chyba tyle. Jeszcze raz zapraszam do nas bo wypisywanie komentarzy jest dziecinne i dorośli ludzie raczej rozmawiają w "realu" :)

user
ortodonta 5.173.48.80 07:52:01 11-06-2019

witam. myślę  że z tym tomkiem można normalnie pogadać  znam chłopaka z widzenia i może z dwoch trzech rozmów,jest komunikatywny, zresztą to przyszły zienciu mojej koleżanki i kolegi,znam ich wszystkich i szkoda bić pianę z zazdrości tylko  jak to u nas w Pikulicach mówią trza pogadać ....ty chwilowy wiedziałeś gdzie kupujesz mieszkanie.....a jak chcesz spokoju to se kup mieszkanie na  Lozince tam będzieśz miał cisze zupełną ...ale tam też pewnie poszukałbyś sobie ch*** do dupy i miejsca na nowe uzębienie.......

user
Nie pozdrawiam. 79.191.68.80 15:00:11 11-06-2019

Brawo! Własnie z takich ludzi powinniśmy być dumni. Pan "chwilowy" również mieszkam w ostrowie i nie zauważyłam głośnej muzyki, która miałby mi przeszkadzać. A co do klimatyzacji to chyba prywatna sprawa właścicieli. Mogą mieć klimę na full i otwarte wszystkie drzwi. Myślę, że czas zając się czymś pożytecznym, a nie tylko krytykować. 

user
chwilowy 31.0.83.119 19:48:01 11-06-2019

...prawie się nie różnicie od domu weselnego, z tą różnicą, że nie ma "pana młodego i pani młodej" - patrząc jak się zachowujecie z buczeniem muzyki na cały teren, to niczym się nie różnicie od dzisiejszych domów weselnych.

Straszenie domem weselnym, to nie trafiony przykład.

...jeżeli chodzi o pana jak to pan napisał "kopanie się z koniem", to świetnie pan to ujął - dodałbym do tego, że nie zawsze jak się ze wsi wyjedzie, wieś z człowieka wyjdzie - jak ulał pasuje to to waszych zachowań (jak i pewnych komentarzy powyżej "ortodonty" i "Nie pozdrawiam") z buczeniem i głośną muzyką.

Proponuję przejść się w okolicach innych siłowni czy to w Przemyślu, czy w innych miastach - nigdzie nie słychać muzyki poza jej teren.

Życzę panu, żeby w innych sprawach trafił pan kiedyś na kogoś, kto będzie tak panu dopiekał jakimś dokuczaniem i może przypomni pan sobie, że zachowywał się w podobny sposób w innych okolicznościach - może wtedy zrozumie pan pojęcie EMPATII.

Wyciskanie ciężarów przy walącej muzyce na pół osiedla wyraźnie panu już nie służy - jak można się domyśleć, nie wszystkie mięśnie równomiernie się u pana kształtują.

user
Tomasz Milo 81.161.192.161 23:13:25 11-06-2019

Takie jest Pana zdanie. Widać z kim mam do czynienia  ;) proszę mi wierzyć podczas jednego treningu przygotowującego do trojboju używamy więcej mózgu niż Pan przez całe życie. Tak jak pisałem wyżej zapraszam wyjasnimy chyba że dalej odstawiam Pan dziecinade to już Pana sprawa.  Żegnam 

user
gość 31.0.80.0 10:07:55 12-06-2019

chwilowy ma 100% racji siłownia zachowuje się jakby była najważniejsza i jest grupa osób na osiedlu której ta muzyka przeszkadza ale są w mniejszości 

Milo nie cwaniakuj a wspominanie o twoim mózgu wsadź między bajki

Milo lepiej się zamknij młody ryjku podziwiać chwilowego że prawie sam nagłośnił tą sprawę 

user
Tomasz Milo 37.248.211.117 18:44:38 12-06-2019

Jeżeli jest jakiś problem dlaczego nie przyjdziesz nie powiesz ? Zapraszam to grupę osób do rozmowy. W Internecie każdy jest cwany ale żeby przyjść i porozmawiać to nie ma nikogo brawo brawo. Adres IP też mogę zmienić i dodać komentarze z różnymi nickami ;) ale bajka. Młody ryjek ale to ja czekam na Was i proponuje rozmowę i w tym momencie mimo mojego wieku wychodzi wieksza dojrzalosc niz Twoja. To moj odtatni komemtarz. Wolny kraj wolnośc słowa także działaj dalej artykuł zostaje cały dla Ciebie A ja nadal będę czekał na silownii mój nr jest na naszej stronie proszę dzwonić ;)

user
Tomasz Milo 37.248.211.117 18:46:13 12-06-2019

I przepraszam za literówki 

user
Tomasz Milo 37.248.211.117 18:48:12 12-06-2019
A jeszcze jedna sprawa jest taka że ja nie boję się przedstawić i dodać komentarzy ze  swoim imieniem i nazwiskiem A Wy się boicie to takie przykre....
user
Gość 1 31.0.82.139 14:35:11 13-06-2019

Chwilowy i gość nie sądzicie ze ten artykuł to nie miejsce na takie wywody? Temat dotyczy inne sprawy. Mniemam ze jesteście osobami dorosłymi wiec jeśli jest jakiś problem to idźcie do właścicieli i pogadajcie pisanie anonimowe w internecie nie załatwia sprawy. Dorośli rozmawiają.  Artykuł dotyczy osiągnięć sportowych i na tym się skupmy. 

Skomentuj Zaloguj się
user
Skomentuj
Komentujesz jako: