Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl, Region
Moja dusza śpiewa
Podkarpackie Stowarzyszenie Gospel zaprasza do udziału w XIV edycji Międzynarodowych Warsztatów Muzyki Gospel w Przemyślu w dniach 25 – 26 kwietnia.
fot. Robert Podwyszyński

Do prowadzenia warsztatów zaproszeni zostali instruktorzy będący liderami bardzo znanego w Polsce i Europie Zespołu TGD, czyli Trzecia Godzina Dnia. Piotr Nazaruk oraz Kamila Pałasz przez 2 dni będą pracować z uczestnikami warsztatów w formie prób wokalnych, przygotowując ich do Koncertu Finałowego. Sam koncert też będzie wielkim przeżyciem i wyróżnieniem dla chórzystów, jako że weźmie w nim udział cały skład TGD. Wspólne oddanie Bogu chwały poprzez śpiew z pewnością zostanie na długo w sercach i pamięci. W programie warsztatów – jak zawsze – nie zabraknie konferencji otwartej, którą wygłosi o. Rafał Maria Antoszczuk  OFMConv, Wieczoru Chwały, animowanego przez diakonię z parafii Bożego Miłosierdzia oraz chór La Maitrise Saint Louis de Gonzague z Paryża.  – Szczególnie serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta zarówno do udziału w warsztatach, jak i na koncert finałowy. Jest okazja do spędzenia czasu inaczej niż zwykle, do wyciszenia się, „naładowania” swoich baterii pozytywną energią płynącą z uwielbienia naszego Stwórcy. Jeśli jeszcze nie zaplanowaliśmy tego weekendu, możemy rodzinnie wybrać się na warsztaty muzyki gospel. 

Zapisy trwają do 25 kwietnia – zachęca organizatorka i pomysłodawczyni warsztatów Lucyna Rudawska. Ekumeniczny  projekt  warsztatów kierowany jest do ludzi w każdym wieku. Zwykle „warsztatowicze” to ludzie mieszczący się w przedziale wiekowym od 12 do 60 lat. Ludzie, którzy poprzez muzykę – energetyczną, o pięknej harmonii i zaskakujących rytmach – znajdują kontakt z Bogiem, postanawiają odmienić coś w swoim życiu.  Bliższe informacje www.psgospel.com.
fot. Robert Podwyszyński
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium