Życie Podkarpackie nr 08/2017 Życie Podkarpackie nr 08/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 59/2017, Wtorek 28 lutego 2017 r., Teofila i Makarego
Opublikowano
Przemyśl
Wielki Piknik za nami
Piknik za nami. Najbardziej cieszą się moi współpracownicy. Rzeczywiście, w terminie bezpośrednio poprzedzającym Wielki Piknik Charytatywny „Wakacje bez barier” kontakty ze mną należą do przedsięwzięć z cyklu: manewry podwyższonego ryzyka. Po raz czternasty redakcja Życia Podkarpackiego, Fundacja Życia Podkarpackiego „ Podaruj dzieciom radość” zorganizowała Piknik, zbierając pieniądze na letni wypoczynek dzieci z ubogich rodzin.
Przez te lata wysłaliśmy 600 dzieciaków w przeróżne, urokliwe miejsca Polski. Tym razem dzieci niepełnosprawne z niezamożnych rodzin odpoczywać będą dwa tygodnie w Stegnach nad Bałtykiem. Przygotowanie imprezy masowej – jednej z największych w Przemyślu – wymaga gigantycznej pracy sztabu ludzi. Jestem dłużnikiem tak wielu osób, instytucji, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Próbujemy ogarnąć podziękowania na str. 19, ale to i tak na pewno nie wszyscy. Pocieszam się jednak myślą: najważniejszy jest cel i wspólne działanie. Nasz Piknik pokazuje, jak wiele dobrego można wspólnie zdziałać. 

Dziękuję wszystkim sponsorom, darczyńcom, władzom miasta, instytucjom, służbom mundurowym, służbom medycznym, pracownikom POSiR, pracownikom PCKiN „Zamek”, niezliczonej liczbie wolontariuszy działających w przemyskich szkołach, wszystkim wiernym i nowym uczestnikom Pikniku. Po dzieciach, na których rzecz kwestujemy, Wasza obecność jest najważniejsza! W dzisiejszym wydaniu Życia Podkarpackiego chwalę się Wielkim Piknikiem Charytatywnym „Wakacje bez granic”. Robię to, ponieważ rozpiera mnie radość, że znowu się udało! Dziękuję!        

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Czy zwracasz uwagę na oznaczenia na opakowaniach?
  • Nie mam na to czasu
  • Nie, bo nie rozumiem znaczenia symboli
  • Staram się zrozumieć informacje z opakowania, ale nie zawsze wiem, co oznaczają
  • Zwracam uwagę na symbole i potrafię je odczytać
nr 08/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium