Życie Podkarpackie nr 47/2019 Życie Podkarpackie nr 47/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 326/2019, Piątek 22 listopada 2019 r., Marka i Cecylii
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Region, Lubaczów, Przeworsk
Rusza festiwal deklaracji i obietnic
Partie układają listy wyborcze. Trwają gorączkowe dyskusje, kogo i w którym okręgu uczynić „jedynką”, „dwójką”, „trójką” etc. Co niektórzy przywódcy ugrupowań dochodzą do skądinąd słusznych wniosków, że układ sił na owych listach nie gwarantuje im jednak miejsca w sejmie bądź senacie. Wtedy – czasami wbrew własnym przekonaniom i zapatrywaniom – decydują się układać z innymi partiami.
Powstają więc polityczne konglomeraty, sojusze. Górę biorą chłodne kalkulacje mające zagwarantować przekroczenie progu wyborczego, a nie potknięcie się o niego. Chociaż wciąż oficjalnie nie znamy daty tegorocznych wyborów parlamentarnych, przedwyborcza karuzela rozkręca się coraz bardziej. Tylko czekać, aż różnej maści kandydaci na kandydatów do zaszczytnych godności w gmachu przy ulicy Wiejskiej w Warszawie zaczną nas mamić swoimi wizjami. Tymi powyborczymi, z nimi samymi w roli głównej oczywiście. Lada dzień ciągle nieoficjalna kampania wyborcza przekształci się w oficjalną, a wtedy – o zgrozo! – przywołanych pretendentów na posłów i senatorów będziemy mogli oglądać niemal na każdej ulicy. Strach będzie wyjść na spacer, włączyć komputer, telewizor, radio. Tym bardziej że dopiero wówczas na dobre ruszy festiwal deklaracji i programów zapewniających elektoratowi niemal wieczne szczęście i dostatek. A przynajmniej do następnych wyborów. I jak mnie pamięć nie myli, większość tych hurradeklaracji pozostanie bez pokrycia, a niektóre tylko na… wyborczych plakatach, których miejsce niebawem zajmą inne. Wszak już w maju przyszłego roku wybory prezydenckie i tylko nieco inna skala obietnic.
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.70.113 09.08.2019

Wiemy już kto będzie jedynka w PiS.

Prezes wczoraj powiedział.

Wiemy co nam obieca.

Inwestycje: 

1.budowa burdeli nie tylko pod rzeszowem ale na całym podkarpaciu gdzie ideałem będzie burdel w każdej bramie;

2.Lotnisko w Przemyślu.

   Gdyby było lotnisko w Przemyślu to nikt by nie wiedział kto lata gdzie lata z kim lata jeszcze dzisiaj Pan Marszałek.

3.Zarząd Straży Granicznej z w-wy do Przemyśla gdzie wysokie etaty zajmą ci co wiedzą a nie powiedzą gdzie kadrowym będzie pomocnik ,który poszedł do Sejmu "tworzyc dobre prawo" i tworzy korzystne dla różnego rodzaju popłuczyn a nawet koniecznie chce je wprowadzić w życie co prawda z różnym skutkiem


Kultura.

Rozbudowa życia towarzyskiego i kulturalnego pod patronatem zarządu burdeli gdzie juz w tym życiu uczestniczyli nawet arcybiskupi jak media głoszą.


A co dla Miasta Przemyśla i jego mieszkańców?

Rozbudowa  "urzędu dla bezrobotnych"

A resztę niestety ale musimy sobie zrobić sami bez naszych skundlonych wybrańców.

user
mk 91.193.208.66 18:44:35 09-08-2019

Podaj datę , godzinę   , minute , miejsce wypowiedzi  , do kogo , w czyjej obecności zostało wypowiedziane , do kogo skierowane .  Jeśli nie  to zamknij swoją gadzią paszczę , bo za to co napisałeś  gdybym był  na miejscu władz, miałbyś na 100% SPRAWĘ W SADZIE .. 

user
xxx 81.161.192.166 09.08.2019

Tadeusz wie co mówi, był kiedyś przy żłobie, burdel zostawił i tęskni ...

user
tsa 94.40.75.201 13.08.2019

''Rząd to zdrajcy i złodzieje, precz z nimi alleluja

A za cztery lata gładko dam się znowu zrobić w ch..a.''


yutube.com - łydka grubasa  - świnia

nr 47/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium