Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Region, Jarosław, Przemyśl, Lubaczów, Przeworsk
Zapasy, wędkowanie i Wielki Kanion
Przegrana w pierwszej turze prezydenta Bronisława Komorowskiego z Andrzejem Dudą nadała kampanii nowego tempa. Urzędujący prezydent nagle uświadomił sobie, że zwycięstwo nie jest czymś oczywistym i przypisanym mu z urzędu. W debacie telewizyjnej obaj kandydaci zaprezentowali dwie wizje Polski, dwa pomysły na prezydenturę. Obaj – niczym w bokserskim ringu – przeżywali trudne i lepsze chwile. Sympatycy prezydenta Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy podbudowali swoje polityczne morale.
Każdy widział i słyszał, co chciał widzieć i słyszeć. Tak naprawdę debaty nie są kierowane do sympatyków. O ostatecznym wyniku w drugiej turze zadecydują krzyżyki osób niezdecydowanych na kogo głosować oraz tych, którzy dotychczas zamiast obywatelskiej powinności wybierali rodzinny wyjazd na ryby. Połów w pięknych akwenach Podkarpacia okazałych lipieni, brzan tudzież miętusów korci, ale wybór prezydenta Polski jest jednakowoż ważniejszy. Raz na pięć lat można wędkowanie bądź inną formę rozrywki rozpocząć od wizyty w obwodowej komisji wyborczej. Po spełnionym patriotycznym czynie pstrąg z grilla smakuje lepiej. Życzmy sobie dobrych, mądrych wyborów. Nasze przekonania wpływają na jakość demokracji. Warto o tym pamiętać, gdy popadamy w zniechęcenie. Zwycięzcy niedzielnych zapasów życzę sukcesów w zasypywaniu Wielkiego Kanionu dzielącego Polaków. Tego samego życzę przegranemu.
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Ozz 94.40.75.10 21.05.2015

Po pierwsze, jak powiedział George Byron:

 

""Wędkarstwo jest najbardziej okrutnym, pozbawionym uczuć i najgłupszym pseudo sportem''

 

A po drugie dajcie sobie już siana z tym Dupą czy innym Bronkiem, przecież oni was i wasz los mają głęboko w dupie !!! Kiedy wy to zrozumiecie, tumany jebane ?!?

user
mk 91.193.208.124 22.05.2015


nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium