Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 144/2018, Czwartek 24 maja 2018 r., Joanny i Zuzanny
Opublikowano
Przemyśl
W paszczy lwa
Borys Budka, Cezary Grabarczyk, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Sławomir Nitras, Sławomir Gawłowski czy Krzysztof Brejza to tylko niektórzy znani politycy Platformy Obywatelskiej, którzy niedawno gościli w naszym regionie. W stolicy województwa, jak na szefa partii przystało, był Grzegorz Schetyna. Wszyscy przyjechali na Podkarpacie porozmawiać o Polsce.

Wybory już za rogiem. Uczestnicząc w tych spotkaniach z racji obowiązków, odniosłem wrażenie, że przyjechali z... niczym. Oprócz świadomości, że wkładają głowę w paszczę lwa, że trafiają w sumie do bastionu Prawa i Sprawiedliwości. Nie byli w stanie odpowiedzieć na pytanie, jaki mają pomysł, aby głowa nie została odgryziona jednym kłapnięciem pyska. Nie byli w stanie powiedzieć, jak chcą przekonać statystyczną, 68-letnią panią Teresę, której nie stać na zakup komercyjnych stacji telewizyjnych i która na okrągło ogląda telewizję publiczną, aby zagłosowała w nadchodzących wyborach właśnie na nich. Mówili natomiast o łamaniu przez ekipę rządzącą Konstytucji RP, zamachu na Trybunał Konstytucyjny, sądownictwo, „dojnej zmianie” etc. Dla ogółu to za mało. To przegrywa póki co z częścią realizowanych przez ekipę rządzącą obietnicami przedwyborczymi. Naród lub suweren (jak kto chce) nie chce słuchać, co by było, gdyby... Same chęci nie wystarczą. Chęciami, może i dobrymi, to piekło jest wybrukowane. Konkretów, panie i panowie. Naród konkretów chce, nie bajania!

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Gość 217.96.182.11 06.06.2017

Hmmm...najlepiej będzie jak te "wypasione postaci" odczepią sie od Podkarpacia, a PO na tej przemyskiej ziemi i sama sobie poradzi ze swoimi problemami i wszystko zorganizuje. Nam tych statystów politycznych nie trzeba! My ich siłę, działanie i rozum już widzieliśmy wielokrotnie podczas wyborów, a zwłaszcza podczas prezydenckich wyborów . Niechaj jadą do Warszawy = szkodzić. uważam, że nam ich tutaj nie trzeba. Sami damy radę bez nich. w dodatku lepiej.

user
soia 94.40.75.201 06.06.2017

''Naród konkretów chce nie bajania''

Jakich znowu konkretów, co oni pozytywnego mają do zaoferowania ?!? Kochani bądźmy poważni i nie wypisujmy głupot !!!


Ps. PIS PO jedno zło !!!

user
Piotr 85.89.174.196 13.06.2017

Naród chce kasy, pieniędzy, mamony. Naród ma w dupie kto będzie rządził.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium