Piątek, 19 grudnia 2014

Strona główna Życia Podkarpackiego

Rejestracja | Logowanie
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Halowa piłka nożna

Fibris najlepszy w Polsce!

2 stycznia 2013, 14:10

W Wiśle, rodzinnej miejscowości Adama Małysza, rozegrany został II Międzybranżowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Polski firm i zakładów pracy różnych branż. W imprezie wystąpiło 15 drużyn z całej Polski, wśród których zaprezentowała się reprezentacja Fibris SA Przemyśl.

W fazie preeliminacyjnej drużyny zostały podzielone na trzy 5-zespołowe grupy, z których awans do następnej rundy uzyskiwały cztery najlepsze drużyny. Przemyska w swojej grupie zajęła 2. miejsce, wygrywając dwa mecze, jeden remisując i ponosząc jedną porażkę. Fibris SA pokonał Automotive Sosnowiec 1:0 (bramka: T. Gudzelak) i Dek-Pol Poznań 7:1 (bramki: M. Kurylak 2, P. Załoga, A. Gosa, K. Golik, T. Gudzelak, G. Hajduk), zremisował z Id Logistics Katowice 1:1 (bramka: M. Kurylak) i uległ Skraw-Met Orzeszcze 2:4 (bramki: G. Hajduk, Ł. Bąk). W fazie eliminacyjnej, w drugim dniu turnieju, drużyny zostały podzielone na cztery 3-zespołowe grupy. Przemyślanie zmierzyli się z drużynami Borys Będzin i Saint Gobain. Awans do fazy pucharowej (ćwierćfinałów) uzyskiwały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Fibris SA pokonał obu rywali. Z Saint Gobain wygrał 2:1 (bramki: M. Kurylak, A. Gosa), z Borysem Będzin 4:0 (bramki M. Kurylak, A. Gosa, Ł. Bąk, P. Załoga).

Karnymi do finału

W ćwierćfinale Fibris spotkał się z drużyną Autodistrbution, pokonując ją 3:1 (bramki: P. Załoga 2, G. Hajduk). W półfinale nasza ekipa ponownie spotkała się z drużyną Borys Będzin, którą wcześniej pokonała aż 4:0. Tym razem tak łatwo już nie było... Widać było, iż ekipa z Będzina wyciągnęła wnioski z porażki.

Pełną relację znajdziesz w bieżącym numerze ŻP. 

(M.G.)

Komentarze (2)

93Wydawca serwisu internetowego zycie.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
~ktos145.237.76.225 [ 3.01.2013 12:07 ]No niezły Fibris - nie wiem czy dwie osoby chociaż w Fibrisie pracują :)
~czytelniczka31.182.117.83 [ 6.01.2013 20:23 ]Ja wiem jedno... bramkarz tej drużyny to szalony człowiek :) W pozytywnym tego słowa znaczeniu. W ostatnim meczu turnieju (5 stycznia) miał taki odjazd że masakra. Było mega :) Pozdrawiam Pana :)