Czwartek, 18 grudnia 2014

Strona główna Życia Podkarpackiego

Rejestracja | Logowanie
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
LKS Dąb Dobkowice ma już 60 lat

Pierwsi zawodnicy grali na bosaka

5 sierpnia 2012, 0:51

Wręczenie medali i odznaczeń oraz wbicie gwoździ w pamiątkową tablicę były głównymi punktami obchodów 60-lecia klubu LKS Dąb Dobkowice, które odbyły się 22 lipca. Pierwsi piłkarze tego klubu na mecze chodzili piechotą, a grali w trzewikach lub... na bosaka.

Pamiątkowe medale z okazji 60-lecia klubu wręczali zawodnikom LKS Dąb Dobkowice prezes Paweł Szawarniak i członek zarządu Ryszard Lonc. Obecny podczas uroczystości prezes OZPN poseł Mieczysław Golba otrzymał z kolei koszulkę z napisem - Prezes PZPN Mieczysław Golba. Koszulka ta ma być prorocza i przynieść parlamentarzyście z Podkarpacia szczęście podczas wyborów na szefa polskiej piłki nożnej. Mieczysław Golba wraz z prezesem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierzem Greniem i sekretarzem OZPN Józefem Kowalem wręczyli z kolei odznaczenia zasłużonym działaczom klubu z Dobkowic.
Uroczystość rozpoczęła się mszą św. W intencji sportowców, działaczy i wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju sportu w Dobkowicach, odprawił ją proboszcz ks. Tadeusz Rząsa. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie piłkarskie, podczas którego Dokowice zmierzyły się z resztą świata. Zagrali też oldboje. Obchody zakończyły się obiadem, który przygotowały panie z Koła Gospodyń wiejskich w Dobkowicach.

Pełną relację z imprezy znajdziesz w bieżącym wydaniu ŻP.

(Hubert Lewkowicz)

Komentarze (1)

6Wydawca serwisu internetowego zycie.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
~stokrotka567890178.43.73.82 [ 29.12.2012 17:50 ]nic mnie nie obchodzi z tego napisanego NIE JESY=T DLA MNIE CIEKAWE....ITP