Sobota, 20 grudnia 2014

Strona główna Życia Podkarpackiego

Rejestracja | Logowanie
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
ZABAWA TO PODSTAWA: Konkurs dla przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkół podstawowych

Narysuj wymarzony plac zabaw

13 marca 2014, 9:34

Możesz urzeczywistnić fantazję. Wystarczy, że ją narysujesz.

Szansę na wygranie zestawu urządzeń placu zabaw wraz z montażem we wskazanym przez zwycięzcę miejscu ma każdy przedszkolak lub uczeń klas 0 – III. Wystarczy, że przygotuje swoją wizję wymarzonego miejsca zabaw w formie graficznej. Może wykorzystać różne techniki, takie jak: malarstwo, grafika, collage czy rysunek. – Nasz konkurs jest skierowany do publicznych i prywatnych przedszkoli, szkół podstawowych (klasy 0 – III), placówek opiekuńczo-wychowawczych (w tym świetlic socjoterapeutycznych), ośrodków szkolno-wychowawczych położonych w granicach administracyjnych województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego. Udział w nim jest bezpłatny – wyjaśnia Iwona Międlar, PR manager w firmie Apis. – Jego celem jest popularyzacja wypoczynku na świeżym powietrzu, oderwanie dzieci od komputerów, a przy tym rozwijanie ich zdolności plastycznych – dodaje.

Gdzie przesłać pracę

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, powinien do 17 marca przesłać wykonaną przez siebie pracę na adres firmy Apis – PW APIS, 37-500 Jarosław, ul. Kolaniki 19. Prace zgodne z regulaminem konkursu będą oceniane w dwóch etapach. Pierwszy stanowić będzie ocena komisji konkursowej powołanej przez organizatora, która wybierze 15 z nich. Zostaną one opublikowane na stronie internetowej Życia Podkarpackiego. Następnie przeprowadzony zostanie plebiscyt i konkurs SMS. Głosowanie trwać będzie od 26 marca do 15 kwietnia 2014 roku. Zwycięży placówka, której praca otrzyma największą liczbę SMS-ów. Zwycięzca otrzyma nagrodę składającą się z zestawu Julka (nr 1.09A w katalogu produktów), huśtawki drewnianej (nr kat. 2.01) oraz do wyboru: zestawu Szkoła (nr kat. 8.12) lub podwójnej huśtawki drewnianej. Komisja oceniająca prace w pierwszym etapie może dodatkowo przyznać wyróżnienie w postaci zestawu Szkoła i huśtawki podwójnej. Konkurs będzie przeprowadzany w województwie podkarpackim i świętokrzyskim. Dla każdego z nich będą osobne nagrody. Firma Apis zapewnia, że urządzenia zostaną dostarczone i zamontowane przez jej pracowników na przygotowanym wcześniej placu zabaw do końca maja 2014 roku. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku 3 – 9 lat. Prace powinny być opisane czytelnie i trwale, zawierać na odwrocie pełne imię i nazwisko autora, wiek i klasę oraz dokładny adres placówki z jej nazwą, telefonem i adresem e-mail, dodatkowo imię i nazwisko jej dyrektora.

Gdzie będziemy informować o konkursie

O przebiegu konkursu i jego wynikach w województwie podkarpackim będziemy informować na stronie www.zycie.pl i w papierowych wydaniach tygodnika. Informacje o świętokrzyskiej odsłonie konkursu będzie przekazywał Tygodnik Nadwiślański. Protokół z obrad jury oraz wyniki plebiscytów będą również dostępne na stronie www.apis.eu.pl. Dodatkowo o wynikach konkursu zostaną powiadomieni e-mailowo przez organizatora dyrektorzy placówek. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie organizatora www.apis.eu.pl. Znajduje się tam również wzór oświadczenia, które należy dołączyć do konkursowej pracy. 

(san)

Komentarze (0)

1895Wydawca serwisu internetowego zycie.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnego komentarza. Twój może być pierwszy!