Poniedziałek, 22 grudnia 2014

Strona główna Życia Podkarpackiego

Rejestracja | Logowanie
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
JAROSŁAW

Ciało zaginionego 75-latka znaleziono na polach przy Dojazdowej

8 grudnia 2013, 8:25

Rodzina potwierdziła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w Jarosławiu w środę, 4 bm., na terenie nieużytków przy ulicy Dojazdowej, 200 metrów od zabudowań.

Chodzi o 75-latka z Jarosławia, który zaginął w piątek, 29 listopada. W poszukiwaniach mężczyzny wzięli udział policjanci z Jarosławia i oddziałów Prewencji Policji z Rzeszowa, jarosławscy strażacy i strażacy ochotnicy z: Koniaczowa, Szewska i Surochowa. Ich działania nie przyniosły rezultatu. Ciało zaginionego zauważył na polach przypadkowy przechodzień, który powiadomił policję. Na podstawie czynności wykonanych przez grupę dochodzeniowo-śledczą z technikiem kryminalistyki i w obecności prokuratora wykluczono udział osób trzecich. 

(U.G)

Komentarze (0)

1773Wydawca serwisu internetowego zycie.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnego komentarza. Twój może być pierwszy!