Piątek, 19 grudnia 2014

Strona główna Życia Podkarpackiego

Rejestracja | Logowanie
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
PRZEMYŚL - WARSZAWA

Jutro Przemyskie Niedźwiedzie zawalczą o udział w przemyskim finale PLFA8

20 września 2013, 10:36

Już jutro dowiemy się, czy tegoroczni debiutanci w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego „ósemek” – Przemyśl Bears – awansują do finału rozgrywek zaplanowanego w Przemyślu.

Jutro, w samo południe, na boisku AWF Warszawa zakończy się spotkanie pomiędzy przemyskimi Niedźwiedziami a Warsaw Crusaders. Stawką meczu jest awans do turnieju finałowego PLFA 8, który odbędzie się w... Przemyślu!

– Trudno wymarzyć sobie coś piękniejszego niż finał, do tego we własnym mieście. Dlatego jedziemy do Warszawy bardzo zmotywowani – zapowiada Bartosz Kościółko, trener Przemyśl Bears. Finał rozgrywek PLFA 8 zaplanowany jest na 13 października. Odbędzie się na stadionie przemyskiego Czuwaju. Będzie miał formułę turniejową, najpierw zostaną rozegrane półfinały, a później spotkania o trzecie miejsce i wreszcie o Mistrzostwo Polski PLFA 8.

Warto dodać, że na początku września w Kielcach Niedźwiedzie, wygrywając z Warsaw Eagles C, awansowały do ćwierćfinałów z bilansem 3:1. W pierwszym ćwierćfinale spotkają się zespoły Bears oraz Crusaders, w drugim Warsaw Eagles C zmierzą się z Sabercats Sopot B. Wszystkie 4 zespoły, które zagrają o prawo gry w Turnieju Finałowym PLFA 8, w zmaganiach eliminacyjnych wygrały po trzy mecze i przegrały po jednym.

(U.G)

Komentarze (0)

1364Wydawca serwisu internetowego zycie.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnego komentarza. Twój może być pierwszy!